1 از هر 4 شرکت سرمایه گذاری یک مدیر ارشد برای دارایی های دیجیتال منصوب کرد: گزارش


بر اساس گزارش اخیر، یک چهارم مدیران دارایی و صندوق های تامینی در ایالات متحده و اروپا، مدیران ارشد را برای نظارت بر استراتژی های دارایی دیجیتال خود استخدام کرده اند.

بر اساس یافته‌های یک شرکت اطلاعاتی بازار، تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا مدیران ارشد را برای رهبری استراتژی‌های سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال خود منصوب می‌کنند.

بر اساس گزارش اخیر Amberdata با عنوان “دارایی های دیجیتال: سوخت زیرساخت داده مدیران”، 24 درصد از شرکت های مدیریت دارایی استراتژی دارایی دیجیتال را اتخاذ کرده اند و 13 درصد دیگر نیز برای انجام این کار در دو سال آینده برنامه ریزی کرده اند.

«این نقش‌ها برای منعکس‌کننده جدیت در مورد اجرا و مشارکت مدیریت ارشد هستند و تقریباً یک چهارم شرکت‌ها با نقش‌های ارشد به دارایی‌های دیجیتال اختصاص یافته‌اند.»

سازمان‌هایی که نقش اصلی را به اجرای استراتژی دارایی اختصاص داده‌اند. منبع: Amberdata

در این گزارش 60 متخصص سرمایه گذاری در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا مورد بررسی قرار گرفتند. افراد مورد مصاحبه شامل مدیران دارایی، صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران بودند.

بیان شد که تقریباً نیمی از شرکت کنندگان در تحقیق (48٪) دارایی های دیجیتال را در مجموعه شرکت خود گنجانده اند.

این گزارش همچنین پیش‌بینی می‌کند که طی دو سال آینده، مدیران استراتژی‌های تجاری و سرمایه‌گذاری را با تاکید شدید بر ایجاد محصولات سرمایه‌گذاری نوآورانه در اولویت قرار دهند.

مرتبط: این پلت فرم DeFi مدیریت دارایی خودکار را برای سرمایه گذاران خرده باز می کند

علیرغم فشارهای نظارتی مداوم بر صنعت کریپتو ایالات متحده از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، Amberdata یک نتیجه مثبت بالقوه را در چند سال آینده پیش بینی می کند:

خبر خوب این است که موج ممکن است در حال تغییر باشد. در این گزارش آمده است: “انتظار می رود در پنج سال آینده، SEC و CFTC مثبت ترین فرصت ها را به سرمایه گذاران ارائه دهند.”

علاوه بر این، او تاکید کرد که پیروزی قانونی جزئی اخیر ریپل در برابر SEC می تواند شرکت های مدیریت دارایی بیشتری را برای اتخاذ استراتژی دارایی دیجیتال جذب کند.

در اخبار اخیر، CoinShares، مدیر دارایی دیجیتال اروپایی گزارش داد که کل درآمد آن در سه ماهه دوم سال 2023، 20.3 میلیون پوند (25.9 میلیون دلار) بوده است که 33 درصد بیشتر از سه ماهه سال قبل است.

مجله: تکرار متون مقدس: “ابر رایانه” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *