افزایش نرخ ممکن است به زودی متوقف شود – دلیل آن در اینجا آمده است


گزارش بازار این هفته در مورد اقدام اخیر قیمت بیت کوین و نشست آتی FOMC بحث می کند، جایی که برخی گمانه زنی ها ممکن است نرخ های بهره را متوقف کنند.

در قسمت این هفته گزارش بازارمارسل پچمن، تحلیلگر، قدرت بیت کوین (BTC) را مورد بحث قرار می دهد، که سرمایه گذاران در آستانه نشست کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) فدرال رزرو ایالات متحده، روی مسدود شدن نرخ های بهره شرط بندی می کنند.

پچمن درباره این ادعا که داده‌های تورم اخیر نشان می‌دهد که هدف 2 درصدی فدرال رزرو قابل دستیابی است، ابراز تردید می‌کند، و با اشاره به مدت زمانی که طول می‌کشد تا تغییرات نرخ بهره بر تورم تأثیر بگذارد و بی‌ثباتی قبلی ناشی از افزایش نرخ است.

در ادامه، پچمن به کاهش عرضه بیت کوین در بورس ها اشاره می کند که به عنوان یک سیگنال صعودی تلقی می شود. با این حال، او با این ایده که این به تنهایی مسئول افزایش قیمت بیت کوین است، مخالف است. مارسل همچنین در حال بررسی این موضوع است که آیا این فعالیت مربوط به نشست FOMC است یا خیر، اما فکر می کند که بعید است که یک رویداد کوتاه مدت باشد.

موضوع بعدی که در این نمایش به آن پرداخته می شود، درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای دسترسی به نرم افزار Binance.US است. پچمن توضیح داد که در حالی که به نظر می رسید SEC در دادگاه با ضرر مواجه است، قاضی درباره کنترل آن بر دارایی های Binance.US تردید داشت و خواستار شواهد بیشتری شد.

پچمن حدس می‌زند که بایننس به دنبال تأخیر و تمدید برای ارائه اسناد یا سازماندهی مجدد عملیات خود است. پچمن اظهارات قاضی علیه بایننس را برجسته می‌کند و مشکلاتی را که ممکن است در رد اتهامات و همچنین عواقب بالقوه برای آینده مبادله با آن مواجه شود، تصدیق می‌کند.

قسمت کامل را بشنوید گزارش بازار کانال جدید YouTube Markets and Research Cointelegraph را بررسی کنید و حتماً روی «پسندیدن» و «اشتراک» کلیک کنید تا از آخرین مطالب ما مطلع شوید.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید