بازرس کل از FDIC می‌خواهد که فرآیند و راهنمایی ارزیابی ریسک کریپتو را بهبود بخشد


بازرس کل کشور تصریح کرد: بیمه گذاران سپرده های بانکی باید کفایت اقدامات کاهش ریسک را ارزیابی و سپس به صورت سازماندهی شده ارائه کنند.

دفتر بازرس کل (OIG) شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC)، نهاد مستقل دولتی ایالات متحده که بیمه سپرده‌ها را به بانک‌های تجاری و پس‌انداز ارائه می‌کند، گزارش ارزیابی استراتژی ریسک دارایی‌های رمزنگاری شده این شرکت را منتشر کرده است. نسخه ویرایش شده این گزارش برای عموم منتشر شده است.

به گفته OIG، FDIC در اوایل سال 2022 رویکرد “پایین به بالا” را برای ریسک کریپتو در پیش گرفته است. این رویکرد شامل درک فعالیت‌های مرتبط با رمزنگاری نهادهای تحت نظارت، ارائه بازخورد نظارتی بر اساس مورد به مورد، و «ارائه راهنمایی‌های صنعتی گسترده‌تر بر اساس بین سازمان‌ها» است.

FDIC نامه ای صادر کرد و از موسسات خواست تا فعالیت های رمزنگاری خود را درک کنند. تا ژانویه 2023، 96 موسسه به دارایی‌های رمزنگاری شده علاقه نشان داده‌اند یا دارایی‌های رمزنگاری شده را برای عملیات موجود خود ارائه کرده‌اند. تعداد مؤسساتی که از FDIC بازخورد دریافت کردند، سیاه شد. به برخی توصیه شد تا زمانی که FDIC ارزیابی خود را انجام ندهد، فعالیت های مرتبط با رمزارز را متوقف کنند، اما این تعداد نیز پنهان بود.

مرتبط: بانک Signature در درک خطرات مرتبط با رمزنگاری شکست خورد – رئیس FDIC

OIG دریافت که FDIC شروع به توسعه استراتژی هایی در مورد خطرات مرتبط با دارایی های کریپتو کرده است، اما تکمیل نشده است:

با این حال، آژانس اهمیت و تأثیر بالقوه خطرات را ارزیابی نکرد. به طور خاص، FDIC هنوز ارزیابی ریسک را تکمیل نکرده است تا مشخص کند آیا آژانس می‌تواند ریسک‌های مربوط به دارایی‌های رمزنگاری شده را از طریق اقداماتی مانند صدور راهنمایی برای نهادهای تحت نظارت به‌اندازه کافی رسیدگی کند.

به گفته OIG، FDIC باید ارزیابی های ریسک را مستند کند، اهمیت آنها را ارزیابی کند، و استراتژی های کاهشی مانند راهنمایی را توسعه دهد. علاوه بر این، روند ارائه بازخورد در پاسخ به نامه وی نامشخص بود. OIG گفت هیچ چارچوب زمانی برای تحقیقات یا نتیجه گیری روشنی برای این روند وجود ندارد. OIG دو توصیه برای حل این شرایط ارائه کرد.

OIG توصیه های خود را جزئی طبقه بندی کرد. وی خاطرنشان کرد که FDIC قبلاً با توصیه ها و برنامه هایی برای تکمیل اقدامات اصلاحی تا پایان ژانویه 2024 موافقت کرده است.

بازرسان کل در سال 1978 در سازمان های فدرال ایالات متحده منصوب شدند. آنها ممیزی، ارزیابی و تحقیقات مستقل را ارائه می کنند.

مجله: پاکسازی کریپتو: چقدر اعمال بیش از حد است؟
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید