رهبران صنعت و سیاستگذاران در مورد تعطیلی احتمالی دولت ایالات متحده تاکید می کنند


تعطیلی دولت ایالات متحده اجتناب ناپذیر نبود، اما حتی اگر تعطیلی چند ساعت یا چند روز طول بکشد، دارایی های دیجیتالی ممکن است اولویت قانونگذاران برای بازگشت نباشد.

مجلس نمایندگان ایالات متحده لایحه تصویب شده توسط سنا با هدف تامین مالی دولت را رد کرده است و پیشنهادات کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان، تاکنون نتوانسته مورد توجه قانونگذاران راست افراطی در مجلس باشد. همه اقدامات نشان می دهد که دولت آمریکا در این مسیر حرکت می کند. حداقل از اول اکتبر به سمت بسته شدن نسبی پیش می رویم.

تعطیلی دولت ایالات متحده، که در صورتی رخ می دهد که کنگره قوانین مربوط به بودجه سال مالی آینده را تصویب نکند، عملاً تمام آژانس ها و ادارات فدرال را از انجام هر کاری که “غیر ضروری” تلقی می شود، باز می دارد. حتی اگر تعطیلی تنها چند ساعت طول بکشد (تعطیلی در فوریه 2018 کمتر از یک روز طول کشید)، صورت‌حساب‌های کریپتو ممکن است پس از از سرگیری فعالیت‌ها، سایر سیاست‌ها را در میان قانون‌گذاران عقب بیاندازند.

صورت‌حساب‌های مربوط به خوب یا بد دارایی‌های دیجیتال در طول تعطیلی متوقف می‌شوند و تنظیم‌کننده‌های مالی، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا، با یک تیم اصلی کار خواهند کرد. Cointelegraph گزارش داد که مقامات SEC پس از تعطیلی سال 2019 ظرفیت محدودی برای اجرا و نظارت داشتند.

“[I]شیلا وارن، مدیر عامل شورای نوآوری کریپتو، به کوین تلگراف گفت: «معلوم نیست که چه موضوعاتی از نظر جلب توجه کنگره پس از تعطیلی، در صدر فهرست اولویت‌ها قرار خواهند گرفت.

در ماه ژوئیه، قانونگذاران کمیته خدمات مالی مجلس به تصویب قانون نوآوری و فناوری مالی برای قانون قرن بیست و یکم (FIT)، قانون قطعیت تنظیم کننده بلاک چین، قانون شفافیت پرداخت استیبل کوین و قانون سکه های خود را حفظ کردند، رای دادند. اگر خاموشی رخ دهد، نمی‌توان هیچ اقدامی در مورد این صورت‌حساب‌های مبتنی بر رمزنگاری انجام داد. بدون تغییر، بدون رای

وارن پیشنهاد کرد که اولویت‌های کنگره می‌تواند به راحتی از رمزنگاری به هر تعداد از مسائلی که در طول تعطیلی به وجود می‌آیند تغییر کند و احتمالاً با نزدیک شدن به انتخابات 2024، حواس‌پرتی‌های بیشتری ظاهر خواهد شد. جانت یلن، وزیر خزانه داری آمریکا نیز در سخنرانی خود در 29 سپتامبر مخالفت خود را با “عدم اقدام جمهوری خواهان مجلس” اعلام کرد و مدعی شد که تعطیلی “خطرناک و غیرضروری” است و می تواند در آینده “باعث نوسانات اقتصادی” شود.

مرتبط با: تعطیلی دولت ایالات متحده در راه است – 5 چیزی که باید در این هفته در بیت کوین بدانید

قبل از طرح هر لایحه ای در مجلس، بسیاری از اعضای دموکرات کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان در جلسه استماع 27 سپتامبر به شدت از جمهوری خواهان انتقاد کردند. با این حال، تمرکز بر روی نظارت SEC برنامه ریزی شده بود. نماینده ویرجینیا، دان بیر، یکی از معدود دموکرات‌هایی بود که در میان نگرانی‌ها در مورد بودجه دولت، لایحه‌ای را در رابطه با رمزنگاری پیش برد، اما بعید است که قانون‌گذاران این قانون را قبل از اول اکتبر تصویب کنند.

«احتمال تعطیلی پارلمان متلاشی شده محتمل به نظر می رسد [Republican] اختلافات و سنا در جهت خود پیش می رود.» فوق الذکر ران هاموند، مدیر روابط دولتی انجمن بلاک چین، در موضوع 25 سپتامبر نوشت. هرچه تعطیلی ارزهای دیجیتال بیشتر طول بکشد، ساختار FIT/بازار و صورت‌حساب‌های مختلف، از جمله ثابت‌ها، بیشتر به چالش کشیده می‌شوند.

در زمان انتشار، قیمت بیت‌کوین (BTC) به زیر 27000 دلار کاهش یافته بود، اما به نظر نمی‌رسد که ارتباطی با هیچ خبری از صورت‌حساب هزینه‌های کنگره یا حرکت SEC در به تاخیر انداختن تصمیم‌گیری‌ها برای وجوه معامله شده در بورس بیت‌کوین زودتر از موعد مقرر داشته باشد. در مقابل، قیمت اتر (ETH) در 3 روز گذشته به بالای سطح 1600 دلار رسیده است زیرا شرکت‌ها قصد خود را برای راه‌اندازی ETFهای مرتبط با معاملات آتی اتر در هفته اول اکتبر اعلام کردند.

مجله: تیم دراپر، تالار شعله: دولت ایالات متحده پیش بینی قیمت بیت کوین 250 هزار دلاری من را ناامید نکرد
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید