هند، نیجریه و تایلند در صدر فهرست پذیرش کریپتو جهانی Chainalytics در سال 2023 قرار دارند.


شاخص پذیرش جهانی رمزنگاری آتی Chainalytics نشان می‌دهد که منطقه وسیع‌تر آسیا در حال پیشروی در پذیرش مردمی ارزهای دیجیتال است.

هند، نیجریه و تایلند جزو سه کشور برتر در فهرست پذیرش جهانی رمزنگاری 2023 Chainalytics هستند و کشورهای با درآمد متوسط ​​پایین‌تر در پذیرش ارزهای دیجیتال پیشرو هستند.

این شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین گزیده ای از گزارش شاخص سالانه خود را منتشر کرد که نشان می دهد آسیای مرکزی و جنوبی و مناطق وسیع تر اقیانوسیه در صدر این شاخص قرار دارند و شش کشور از ده کشور برتر جهان در این منطقه قرار دارند.

این شاخص کاهش کلی ارز دیجیتال اساسی در سراسر جهان را پس از سقوط FTX در سال 2022 نشان می دهد. با این حال، کشورهای با درآمد متوسط ​​پایین، که تحت طبقه‌بندی بانک جهانی از کشورها بر اساس ثروت تعریف شده‌اند، از لحاظ تاریخی قوی‌ترین پیشرفت را در پذیرش ارزهای دیجیتال مردمی نشان داده‌اند. 12 ماه.

در واقع، LMI تنها دسته کشوری است که نرخ پذیرش مردمی آن بالاتر از سطح خود در سه ماهه سوم سال 2020، قبل از جدیدترین بازار صعودی باقی مانده است.

Chainalytics در ادامه تعدادی از پوشش های نقره ای را برجسته می کند که می توان از این داده ها به دست آورد. این نشان می‌دهد که کشورهایی که در دسته LMI قرار دارند، عموماً دارای صنایع و جمعیت در حال رشد هستند و بیش از 40 درصد از جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند.

اگر کشورهای LMI آینده باشند، داده‌ها نشان می‌دهد که ارز دیجیتال بخش بزرگی از این آینده خواهد بود.»

این نقل قول همچنین نشان می‌دهد که پذیرش شرکت‌ها توسط سازمان‌ها در کشورهای با درآمد بالا با وجود طولانی‌مدت بازار نزولی در حال شتاب گرفتن است. این گزارش همچنین پذیرش بالقوه «پایین به بالا و از بالا به پایین» ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی می‌کند که این دارایی‌ها به نیازهای کاربران در کشورهای با ارزش خالص و در حال توسعه پاسخ می‌دهند.

بر اساس شاخص Chainaliz، هند همچنان بزرگترین بازار ارزهای دیجیتال منطقه است و پیشتاز پذیرش ارزهای دیجیتال در سطح مردم است. همچنین به دومین بازار بزرگ کریپتو در سطح جهان تبدیل شده است، که از نظر حجم معاملات خام تخمین زده شده از سایر اقتصادهای بزرگ جلوتر است.

Chainaliz همچنین به طرح منحصربفرد کسر مالیات (TDS) هند که برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال اعمال می‌شود، اشاره می‌کند، که به مالیات 1 درصدی برای همه تراکنش‌هایی نیاز دارد که باید در زمان معامله از موجودی کاربر کسر شود تا معامله انجام شود. کامل.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *