Immutable خرید توکن 67 میلیون دلاری را یک سال دیگر به تعویق انداخت


125 میلیون توکن IMX اختصاص داده شده برای جوایز توسعه دهندگان از جولای 2024 ماهانه توزیع می شود.

توسعه دهندگان راه حل مقیاس‌پذیری توکن غیرقابل تعویض لایه ۲ اتریوم (NFT) Immutable (IMX) صدور ۱۲۵ میلیون IMX پاداش توکن را که در زمان انتشار ۶۷ میلیون دلار ارزش داشت، تا جولای ۲۰۲۴ به تعویق می‌اندازند.

تا 17 اکتبر اعلامیه به گفته رابی فرگوسن، یکی از بنیانگذاران Immutable، هدف این حرکت افزایش پایداری طولانی مدت Immutable است. فرگوسن گفت: «حداقل زمانی که در نهایت تصمیم به باز کردن قفل این توکن‌ها می‌گیریم، آنها در طول زمان به‌جای صخره‌ها بر روی یک برنامه اختصاصی ماهانه خطی قرار می‌گیرند.

مدیر اجرایی بلاک چین همچنین فاش کرد که بیش از 200 بازی با بودجه ساخته شده بر روی Immutable وجود دارد. فرگوسن، در همین حال، ادعا کرد که خزانه داری Immutable حدود چهار سال باند پرواز برای 270 کارمند خود دارد. در حال حاضر، 52 درصد از 2 میلیارد توکن Immutable برای توسعه پروژه و مشوق های اکوسیستم رزرو شده است.

این پروژه قصد دارد یک ماشین مجازی اتریوم (zkEVM) با دانش صفر و همچنین نقدینگی تجمیع متقابل برای نقشه راه راه اندازی کند. علاوه بر این، همانطور که فرگوسن گفت، بازی های بلاک چین اکوسیستم نیز منتشر خواهند شد:

بازی‌هایی که 2 سال پیش سرمایه‌گذاری شده‌اند در 12 ماه آینده منتشر خواهند شد. ما شاهد بازدیدکنندگان خواهیم بود و منحنی‌های پذیرش کاربران وب 3 نه تنها توسط بزرگ‌ترین صرافی‌ها، بلکه بزرگ‌ترین بازی‌ها نیز ترسیم خواهد شد.

Cointelegraph در مارس 2022 گزارش داد که Immutable 200 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری C به رهبری شرکت سرمایه گذاری دولتی سنگاپور Temasek با مشارکت Animoca Brands، Tencent، Arrington Capital و Princeville Capital جمع آوری کرد. توسعه‌دهندگان در آن زمان گفتند که این بودجه به سمت بهبود راه‌حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ Immutable در اتریوم و مقیاس‌پذیری استودیوی بازی‌سازی Immutable اختصاص می‌یابد.

مجله: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید