اتصالات غیرقابل تغییر با AWS در آخرین جریان بازی Web3


این شرکت بازی سازی بلاک چین گفت که به طیف گسترده ای از رهبران استودیو بازی دسترسی خواهد داشت و از بسته شدن موفقیت آمیز معاملات پشتیبانی می کند.

پلتفرم بازی Web3 Immutable با خدمات وب آمازون برای گسترش گزینه ها برای توسعه دهندگان بازی همکاری کرده است زیرا ارائه دهنده خدمات ابری برنامه های شتاب دهنده راه اندازی خود را گسترش می دهد.

در یک پست وبلاگی در 10 اکتبر، Immutable گفت AWS آن را به لیست شرکت‌های تحت برنامه شتابدهنده ISV (فروشندگان نرم‌افزار مستقل) اضافه کرده است، که از طریق آن سازمان‌ها راه‌حل‌های نرم‌افزاری را ارائه می‌کنند که روی AWS اجرا می‌شوند یا با آن یکپارچه می‌شوند.

بعلاوه، توسعه دهندگانی که به دنبال ساخت بلاک چین Immutable هستند می توانند به AWS Activate بپیوندند، برنامه ای که مزایایی مانند پشتیبانی فنی، آموزش و 100000 دلار اعتبارات ابری AWS را ارائه می دهد.

جان کرنی، رئیس استارت‌آپ‌ها در AWS استرالیا، به کوین‌تلگراف گفت که Immutable «نمونه‌ای عالی از یک استارت‌آپ محلی استرالیایی است که جهانی می‌شود» و بر تعهد ارائه‌دهنده ابر به گسترش توسعه بازی‌های Web3 با استفاده از زیرساخت‌هایش تأکید کرد.

Immutable با Amazon EventBridge و AWS Lambda ساخته شده است، سرویس‌های بدون سرور که از رویدادها برای اتصال اجزای برنامه استفاده می‌کنند. بر اساس این اعلامیه، این به پلتفرم اجازه داد تا مقیاس‌پذیری خود را برای مدیریت افزایش ۱۰ برابری بازی‌های مشترک افزایش دهد.

پیش از این نگرانی‌هایی در مورد تمرکز بازی‌ها و اتریوم و همچنین وابستگی به رهبر بازار آمازون که حدود یک سوم بازار خدمات ابری را در اختیار دارد، ابراز شده بود.

مایکل پاول، رهبر بازاریابی محصول ثابت، برخی از این نگرانی‌ها را کاهش داد و در گزارش 11 اکتبر به فورچون توضیح داد:

“بسیاری از متخصصان بلاک چین به ایده تمرکززدایی و اینکه همه چیز باید روی زنجیره باشد بسیار متعهد هستند و این یک انحراف بزرگ از جایی است که توسعه دهندگان بازی واقعاً آن را ساخته اند.”

مرتبط با: بازی Immutable’s Gods Unchained به فروشگاه Epic Games می آید

در ماه آگوست، Immutable آزمایش عمومی zkEVM یا ماشین مجازی اتریوم با دانش صفر را با همکاری Polygon Labs آغاز کرد.

به گفته این شرکت، zkEVM هزینه های توسعه توسعه دهندگان بازی را کاهش می دهد و در عین حال اثرات امنیتی و شبکه ای را که با اکوسیستم اتریوم همراه است، ارائه می دهد.

Immutable در مارس 2022، پس از دور سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری سری C که عمدتاً توسط شرکت سرمایه گذاری دولتی سنگاپور Temasek رهبری می شد، 2.5 میلیارد دلار ارزش گذاری شد.

مجله: رویکرد طرفداران محور خواننده Vérité به Web3، NFT های موسیقی و ایجاد جامعه
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید