Hut 8 از دادگاه عالی کانادا برای ادغام USBTC چراغ سبز دریافت می کند


دادگاه عالی بریتیش کلمبیا مجوز نهایی Hut 8 را برای تکمیل ادغام پیشنهادی خود با USBTC صادر کرده است.

شرکت استخراج بیت کوین کانادایی Hut 8 قرار است پس از تایید نهایی دادگاه عالی بریتیش کلمبیا، ادغام برنامه ریزی شده خود با بیت کوین ایالات متحده (USBTC) را تکمیل کند.

Hut8 و USBTC این حرکت را در فوریه 2023 اعلام کردند که مشروط به تایید سهامداران و رگولاتورها است. در این ادغام، Hut 8 و USBTC شرکت Hut 8 یا “New Hut” را تشکیل می دهند که تبدیل به یک تجارت عمومی در ایالات متحده می شود.

اعلامیه اولیه Hut 8 نشان داد که ادغام 825 مگاوات ظرفیت را در شش مرکز مختلف استخراج بیت کوین و مرکز داده باز می کند.

اگرچه دادگاه عالی بریتیش کلمبیا تصمیم نهایی را مبنی بر تایید ادغام صادر کرد، تکمیل این معامله منوط به تعدادی الزامات مهم از جمله تایید سهامداران USBTC است.

هات 8 پیش بینی می کند که تراکنش نهایی تایید کننده ادغام و تشکیل New Hut پیش از پایان سال 2023 انجام شود.

مطالب مرتبط: مدیرعامل Hut 8 بر بازارهای گاو نر و خرس از منظر ماینینگ فشار می آورد

New Hut همچنین قصد دارد سهام خود را در هر دو بورس Nasdaq و Toronot تحت نماد تیک تیک $HUT قرار دهد. پس از تکمیل ادغام، سهامداران باید نامه های انتقال را تکمیل و ارسال کنند تا سهام مشترک New Hut را دریافت کنند.

هات 8 اخیراً تقریباً 6400 دکل معدنی ASIC را از تأسیسات غیرفعال خلیج شمالی خود در انتاریو به ایالت تگزاس ایالات متحده منتقل کرده است. زیرا به نظر می رسد که به تقاضای فزاینده برای هوش مصنوعی (AI) و محاسبات با عملکرد بالا خدمت کند.

استقرار مجدد تجهیزات از میدان عمدتاً به دلیل اختلاف حقوقی مداوم بین Hut 8 و تامین‌کننده انرژی شخص ثالث Validus Power بر سر عدم انجام تعهدات قراردادی مورد نیاز بود. فعالیت در تاسیسات معدنی از نوامبر 2022 به حالت تعلیق درآمده است.

Foundry Digital، زیرمجموعه نهادی استخراج و سهامداری گروه ارز دیجیتال، نیز در آگوست 2023 همکاری رسمی با Hut 8 را اعلام کرد. در این معامله، Hut 8 با استفاده از مرکز داده مستقر در انتاریو، از تعدادی پیشنهاد تجاری برای Foundry پشتیبانی می کند. Foundry از سال 2020 از زیرساخت Hut 8 برای پشتیبانی از استخر استخراج ارزهای دیجیتال خود استفاده می کند.

مجله: آیا DAO ها بیش از حد ارزیابی شده و غیرقابل استفاده هستند؟ درس هایی از خط مقدم


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *