طوفان Idalia برنامه های رون دیسانتیس برای پذیرش کمک های مالی کمپین رمزارزی را به تاخیر انداخت


این طوفان ابتدا فلوریدا را در قاره ایالات متحده در گرفت، و این ممکن است مانع از پیوستن رون دسانتیس به Vivek Ramaswamy در پذیرش کمک‌های ارز دیجیتال برای کمپین ریاست جمهوری شود.

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، یک رویداد کمپین را که بنا به گزارش ها برای اعلام پذیرش مشارکت ارزهای دیجیتال برای رقابت ریاست جمهوری 2024 برنامه ریزی شده بود، لغو کرد.

بر اساس گزارش 29 اوت میامی هرالد، DeSantis جمع آوری کمک های مالی ساعتی برای کمپین ریاست جمهوری 2024 را لغو کرده است، که انتظار می رود شروع به پذیرش کمک های مالی در ارزهای دیجیتال شود. دلیل لغو این طوفان نزدیک شدن به طوفان Idalia بود که در 30 آگوست قبل از حرکت به سمت جورجیا به خط ساحلی فلوریدا برخورد کرد.

قبل از اینکه طوفان فلوریدا را درنوردد، به نظر می‌رسید دیسانتیس از فعالیت‌های کمپین دور ماند. او از کانال های رسانه های اجتماعی و کنفرانس های مطبوعاتی برای اطلاع دادن به ساکنان در مورد دستورات تخلیه و سایر اطلاعات مرتبط استفاده کرد:

DeSantis از زمان اعلام کمپین حزب جمهوری خواه برای نامزدی ریاست جمهوری ایالات متحده در ماه مه، مواضع خاصی را در مورد کاربران دارایی های دیجیتال داشته است. در ماه ژوئیه، بانک مرکزی وعده داد که در صورت پیروزی در ریاست جمهوری، ارزهای دیجیتال یا CBDC را ممنوع خواهد کرد.

طبق وب سایت کمپین DeSantis، فقط کمک های مالی فیات که با استفاده از کارت اعتباری انجام می شد پذیرفته شد. Cointelegraph برای اظهار نظر با کمپین تماس گرفت، اما در زمان انتشار هیچ پاسخی دریافت نکرد.

دیسانتیس که طبق نظرسنجی‌های مختلف از نظر اعداد دو رقمی از دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا عقب بود، یکی از معدود نامزدهایی خواهد بود که کمک‌های مالی را در ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت‌کوین (BTC) یا اتر (ETH) می‌پذیرد. فرانسیس سوارز، شهردار میامی در ماه آگوست اعلام کرد که مشارکت‌های کمپین کریپتو را می‌پذیرد، اما پس از ناکامی در شرکت در اولین مناظره حزب جمهوری‌خواه، از این کار کناره‌گیری کرد.

مبارزات انتخاباتی نامزد جمهوری خواه ویوک راماسوامی و نامزد بلندمدت دموکرات رابرت اف کندی جونیور اعلام کرده اند که کمک های بیت کوین را برای انتخابات ریاست جمهوری مربوطه خود می پذیرند. بسیاری از گزارش ها نشان می دهد که آرای راماسوامی و کندی تا 30 اوت تک رقمی شده است. این نرخ بسیار کمتر از رهبران حزب ترامپ و رئیس جمهور جو بایدن بود.

مرتبط با: مرزهای ایالتی یا مقررات فدرال: در آینده چه چیزی برای کمک های مالی ارزهای دیجیتالی سیاسی وجود دارد؟

از لحاظ تاریخی، کمک‌های رمزنگاری به افرادی که برای دفتر فدرال شرکت می‌کنند موفقیت یا شکستی برای کاندیداها در زمان پذیرش نبوده است. کمیته اقدام سیاسی اندرو یانگ کمک های مالی BTC را برای کمپین 2020 پذیرفت، اما او در فوریه 2020 از رقابت کنار کشید.

قانونگذاران در برخی از ایالت های ایالات متحده قصد داشتند قوانین افشای مربوط به مشارکت دارایی های دیجیتال را تنظیم کنند، یا محدودیتی برای مقداری که هر کسی می تواند در ارزهای دیجیتال ارائه دهد، اعمال کند. در دسامبر 2022، کمیسیون انتخابات فدرال ایالات متحده توصیه‌ای صادر کرد که در آن پیشنهاد می‌کرد که شرکت‌ها می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض را برای مشارکت‌کنندگان کمپین ارائه کنند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *