جاستین سان از HTX علیرغم تعدیل کارکنان به سود رکوردی دست می یابد


این شخصیت بلاک چین ادعا می کند که مبادله او در سه ماهه سوم سال 2023 98 میلیون دلار سود داشته است.

شخصیت بلاک چینی جاستین سان، که همچنین به عنوان مالک واقعی صرافی کریپتو HTX (هوبی گلوبال سابق) نیز خدمت می کند، ادعا می کند که این شرکت در سه ماهه سوم سال 2023 98 میلیون دلار سود داشته است.

تا 26 اکتبر نخSun می‌گوید که HTX مجموعاً 202 میلیون دلار در سه‌ماهه درآمد داشته است که با هزینه‌های 104 میلیون دلاری جبران شده و در نتیجه کل سود 98 میلیون دلاری را به همراه داشته است. برای سه ماهه چهارم سال 2023، Sun پیش بینی می کند که HTX 190 میلیون دلار درآمد با 88 میلیون دلار هزینه و سود تخمینی 104 میلیون دلار ایجاد خواهد کرد.

سان گفت: “کل سه ماهه سوم فصل سختی برای صنعت بود.” او افزود: “اما ما همچنان نرخ رشد درآمد را حفظ کردیم. در مجموع، بازار در سه ماهه چهارم بهبود یافت. ما نسبت به سه ماهه چهارم خوشبین هستیم. پیش بینی درآمد هنوز نسبتا محافظه کارانه است.”

با نگاهی به آینده، Sun معتقد است که کف بازار ارزهای دیجیتال تقریباً به پایان رسیده است. او نوشت: “در سه ماهه چهارم سال جاری و سه ماهه اول سال آینده، بازار ارزهای دیجیتال در بهار بهبود خواهد یافت. ما به بهبود مستمر شاخص های مالی عمومی اطمینان کامل داریم.”

با وجود دیدگاه Sun، همه چیز در عملیات HTX خوب نیست. در جریان رویداد Token2049 که ماه گذشته در سنگاپور برگزار شد، ادوارد چن، مدیر عامل HTX Ventures در یک پنل اعلام کرد که این صرافی در ابتدای سال جاری تعداد کار خود را از 2500 به 900 کاهش داده است. در ژانویه، صرافی ظاهراً شورش یک کارمند را پس از بسیاری دیگر سرکوب کرد. به دلیل کاهش درآمد، حقوق کارکنان کاهش و پاداش ها لغو شد.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید