چگونه با اپلیکیشن Cash بیت کوین بخریم؟


راهنمای گام به گام خرید بیت کوین در اپلیکیشن Cash، شامل کارمزدها، ویژگی سرمایه گذاری خودکار و نکات ایمنی برای تقویت سفر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال.

Cash App که یک اپلیکیشن مالی چند منظوره است، قابلیت های مختلفی مانند انتقال پول، گزینه های سرمایه گذاری و خرید ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد. Cash App به عنوان یک ابزار مالی جامع، ظرفیت انجام معاملات، سرمایه گذاری در سهام و کشف ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) را در اختیار کاربران قرار می دهد. هدف این برنامه تسهیل وظایف مالی و کمک به کاربران در جهت یابی محیط مالی مدرن است.

برنامه نقدی چیست؟

Cash App که توسط Block Inc (سابق Square Inc) ایجاد شده است، یک سرویس پرداخت موبایلی همتا به همتا (P2P) است که خدمات ارزش ذخیره شده مشابه حساب های سپرده را ارائه می دهد. این پلت فرم نوآورانه به کاربران اجازه می دهد تا بدون پرداخت هزینه های استانداردی که بانک های سنتی را همراهی می کنند، به خدمات مالی دسترسی داشته باشند.

به عنوان یک راه حل مالی غیر بانکی، Cash App به افراد امکان می دهد پول را انتقال و دریافت کنند، صورتحساب ها را پرداخت کنند، اظهارنامه مالیاتی را ارسال کنند و در سهام سرمایه گذاری کنند، همه اینها با راحتی کارت بدهی خود کامل می شود. Cash App با تعداد کاربران قابل توجهی از 51 میلیون نفر، جایگزینی برای خرید و فروش بیت کوین در صرافی های ارز دیجیتال ارائه می دهد.

گسترش این اپلیکیشن در سال ۲۰۱۸ آغاز شد و درها را به روی تراکنش‌های ارزهای دیجیتال محدود به بیت‌کوین باز کرد و موقعیت خود را به عنوان یکی از پیشروترین اپلیکیشن‌های پرداخت موبایلی موجود در بریتانیا و ایالات متحده تثبیت کرد. از سال 2023، کاربران Cash App می توانند به راحتی تراکنش های بیت کوین را ردیابی کنند و فرآیند محاسبه مالیات را برای دارایی های بیت کوین ساده کنند تا گزارش مالیاتی را با استفاده از ادغام TaxBit تسهیل کنند.

خرید بیت کوین با برنامه نقدی

قبل از شروع فرآیند خرید بیت کوین از طریق برنامه نقدی، چند مرحله اولیه برای اطمینان از تجربه ای روان مورد نیاز است. ابتدا Cash App را نصب کرده و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس، حساب Cash App را به یک حساب جاری یا بانکی پیوند دهید. خرید بیت کوین را می توان پس از برقراری این ارتباط انجام داد. ممکن است برای فعال کردن ویژگی‌های سرمایه‌گذاری Cash App، از جمله خرید بیت‌کوین، تأیید امنیتی بیشتری لازم باشد.

توجه به این نکته مهم است که Cash App فقط تراکنش های بیت کوین را فعال می کند و مانده های سرمایه گذاری بیمه شده شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) و طرح جبران خدمات مالی (FSCS) نیستند. با این حال، پوشش شرکت حمایت از سرمایه گذاران اوراق بهادار (SIPC) برای مانده های سرمایه گذاری فیات محدود است. همانطور که سفر خود را برای خرید بیت کوین در اپلیکیشن Cash آغاز می کنید، این پیش نیازهای اساسی را برای یک فرآیند تراکنش روان به خاطر بسپارید.

مراحل خرید بیت کوین در اپلیکیشن نقدی

 • برنامه Cash را راه اندازی کنید و به حساب خود وارد شوید.
 • مطمئن شوید که پول کافی در حساب Cash App خود دارید. می‌توانید با استفاده از کارت بدهی یا اعتباری متصل یا با واریز مستقیم وجوه به حساب خود اضافه کنید.
 • روی بخش “سرمایه گذاری” واقع در پایین صفحه ضربه بزنید.
 • به دنبال گزینه «Buy Bitcoin» بگردید و برای ادامه روی آن ضربه بزنید.
 • مقدار بیت کوینی را که می خواهید بخرید وارد کنید یا مقدار مشخصی را با استفاده از نوار لغزنده انتخاب کنید.
 • پین خود را وارد کنید و جزئیات تراکنش، از جمله قیمت فعلی BTC و کارمزدهای قابل اجرا را مشاهده کنید.
 • برای تأیید خرید فوری بیت کوین خود، روی دکمه «خرید» ضربه بزنید.

سرمایه گذاری خودکار بیت کوین در برنامه نقدی

ویژگی سرمایه‌گذاری خودکار می‌تواند در برنامه نقدی برای برنامه‌ریزی خریدهای بیت‌کوین تکراری مطابق با ترجیحات فرد استفاده شود. این عملکرد که انباشت بیت کوین را در طول زمان ساده می کند، نیاز به تراکنش های دستی را از بین می برد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا به طور مداوم بخشی از حقوق خود را به بیت کوین اختصاص دهند و خرید بیت کوین خود را برای کاهش نوسانات قیمت توزیع کنند.

مراحل راه اندازی سرمایه گذاری خودکار در برنامه نقدی:

 • به صفحه «سرمایه گذاری در بیت کوین» دسترسی پیدا کنید و روی «خرید» ضربه بزنید.
 • روی منوی کشویی با عنوان “تغییر نوع سفارش” کلیک کنید.
 • فرکانس را انتخاب کنید – روزانه، هفتگی یا دو هفته‌ای – و روی «انجام شد» ضربه بزنید.
 • مقدار از پیش تعیین شده را انتخاب کنید یا با ضربه زدن روی «…» و وارد کردن مقدار مورد نظر، آن را سفارشی کنید.
 • “بعدی” را فشار دهید و در نظر داشته باشید که حداقل 10 دلار برای خرید سپرده خودکار وجود دارد.
 • انتخاب خود را برای تنظیم سرمایه گذاری خودکار تأیید کنید.

کارمزد برنامه نقدی برای خرید بیت کوین

بسته به اندازه تراکنش ممکن است برنامه Cash برای تراکنش های بیت کوین کارمزد دریافت کند و قیمت فعلی بیت کوین در اواسط بازار برای خرید اعمال می شود. این برنامه همچنین شامل یک اسپرد است که منجر به پرداخت کمی بیشتر از ارزش بازار یا فروش کمی کمتر از ارزش بازار برای بیت کوین می شود.

مارجین هنگام خرید بیت کوین با استفاده از برنامه نقدی ممکن است در مقایسه با فروش متفاوت باشد. مارجین و قیمت ها نیز ممکن است با آنچه در بازارهای دیگر تبلیغ می شود متفاوت باشد.

Cash App هنگام معامله با بیت کوین دو نوع کارمزد دریافت می کند: یکی کارمزد خدمات و دیگری کارمزد اضافی به دلیل نوسانات قیمت در مبادلات در ایالات متحده است. کارمزدها در تایید تراکنش قبل از تکمیل تراکنش ظاهر می شود. به این ترتیب در صورت اختلاف بر سر قیمت نهایی، امکان عدم ادامه وجود دارد.

چه کسی می تواند بیت کوین را با Cash App خریداری کند؟

برای خرید بیت کوین در اپلیکیشن Cash، کاربران باید شرایط خاصی را رعایت کنند. برای استفاده از برنامه، فرد باید حداقل 18 سال سن داشته باشد و در ایالت محل سکونت خود سن قانونی داشته باشد. آنها همچنین باید افراد باشند، نه نهادهای تجاری یا دیگر، و فقط برای استفاده شخصی از این سرویس استفاده کنند. Cash App در بریتانیا و ایالات متحده موجود است و همه 50 ایالت ایالات متحده می توانند برای خرید بیت کوین به این پلت فرم دسترسی داشته باشند.

با این حال، ناشناس بودن کامل ممکن است همیشه به دست نیاید. برخی از حواله‌های ارز دیجیتال صادر شده یا دولتی ممکن است از کاربران بخواهند اطلاعات شخصی مانند نام، شماره تلفن، آدرس، شماره شناسایی مالیات دهندگان، تاریخ تولد، ایمیل، شماره شناسایی دولتی و اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه دهند. علاوه بر این، ممکن است از کاربران خواسته شود که اطلاعات مالی و استخدامی خود را افشا کنند.

بیت کوین را با اپلیکیشن Cash با Bitcoin Boost دریافت کنید

راه دیگر برای دریافت بیت کوین در اپلیکیشن Cash، کسب آن است. عملکرد بیت کوین Boost به شما امکان می دهد بیت کوین را در هر تراکنش کارت نقدی جمع آوری کنید. هنگامی که بیت کوین Boost را انتخاب می کنید و یک کارت نقدی خریداری می کنید، بیت کوین به دست آمده به طور خودکار به موجودی بیت کوین شما اضافه می شود.

مراحل درخواست اپلیکیشن نقدی بیت کوین Boost

 • به برگه «کارت نقدی» در صفحه اصلی خود دسترسی پیدا کنید.
 • روی «Save with Boost» ضربه بزنید، Boost را انتخاب کنید، سپس برای افزودن Boost کلیک کنید.

Cash App هیچ هزینه ای برای افزایش بیت کوین دریافت نمی کند. برای کسب درآمد بیت کوین مخصوص تراکنش، برگه “رویداد” خود را بررسی کنید و روی تراکنش مربوط به کارت نقدی ضربه بزنید.

اقدامات ایمنی و امنیتی ارائه شده توسط اپلیکیشن Cash

Cash App با استاندارد امنیت داده‌های PCI (PCI-DSS) سطح 1، بالاترین استاندارد انطباق امنیتی برای بازرگانی که پرداخت‌ها را می‌پذیرند، مطابقت دارد. به عنوان یک کاربر، این بدان معنی است که داده های شما امن و رمزگذاری شده است.

در حالی که Cash App راه مناسبی برای خرید بیت کوین ارائه می دهد، اولویت بندی امنیت بسیار مهم است. اجرای احراز هویت دو مرحله ای (2FA) و استفاده از یک رمز عبور قوی و منحصر به فرد برای حساب خود برای محافظت از کیف پول و تراکنش های بیت کوین خود را در نظر بگیرید.

می‌توانید با فعال کردن 2FA، نیاز به پین ​​برای انتقال پول نقد، و فعال کردن هشدارها برای فعالیت حساب، امنیت حساب Cash App خود را افزایش دهید. اگر کارت شما مفقود یا دزدیده شد، برای جلوگیری از پرداخت های تقلبی، می توانید آن را غیرفعال کنید. همچنین از به اشتراک گذاری اطلاعات حساس با هر کسی خودداری کنید و مراقب کلاهبرداری های احتمالی مربوط به خرید ارزهای دیجیتال باشید.

معایب خرید بیت کوین از طریق Cash App

اگرچه Cash App یک پلتفرم جایگزین برای خرید بیت کوین ارائه می دهد، معایبی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اول، اگر شما سرمایه‌گذاری هستید که علاقه‌مند به تنوع بخشیدن به سبد ارزهای دیجیتال خود فراتر از بیت کوین هستید، اپلیکیشن Cash کوتاه می‌آید زیرا تنها گزینه خرید بیت‌کوین را ارائه می‌دهد و از سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی نمی‌کند. برخلاف کارگزاران سنتی، گزینه‌های سرمایه‌گذاری Cash App محدود است و توانایی شما را برای کشف دارایی‌های دیجیتال مختلف محدود می‌کند.

همچنین باید توجه داشت که برخلاف بانک های سنتی، بیت کوین و موجودی سرمایه گذاری Cash App توسط FDIC یا FSCS بیمه نمی شود. این بدان معنی است که پول شما در برنامه مانند حساب بانکی محافظت نمی شود. با این حال، در برخی موارد موجودی سرمایه گذاری ممکن است توسط SIPC پوشش داده شود. همچنین، در ایالات متحده، Cash Card مزایای پوشش FDIC را به حساب شما ارائه می دهد و تا 250000 دلار از موجودی حساب Cash App شما را تضمین می کند.

بنابراین، کاوش در مبادلات رمزنگاری خصوصی ممکن است برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال گزینه‌های سرمایه‌گذاری جامع‌تر و امنیت بیمه FDIC هستند، مناسب‌تر باشد.


نویسنده: Liza Savenko

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *