چگونه OKX ستاره F1 دنیل ریکاردو را متقاعد کرد که ترویج رمزارز بی خطر است؟


دانیل ریکاردو، راننده فرمول یک استرالیایی، گفت که مدتی طول کشید تا به ایده ارز دیجیتال عادت کند، و این قبل از فروپاشی FTX بود.

دانیل ریکاردو، راننده فرمول یک استرالیایی و اسکاتی جیمز، اسنوبرد سوار المپیکی، می گویند که همیشه در مورد خطرات تبلیغ چیز نادرست فکر می کنند.

به عنوان سفیران برند برای صرافی OKX، این بدون شک در خط مقدم ذهن آنها بود که FTX سقوط کرد و بازارها تنها چند ماه پس از امضا سقوط کردند.

پس از آن، این خطرات در ده‌ها تبلیغات منفی و دعوای حقوقی بر سر کمدین لری دیوید و تام بریدی کارتربک NFL با FTX بسیار آشکار شد.

حتی مت دیمون، مرد خوب هالیوود، در نتیجه تبلیغات Superbowl خود برای Crypto.com، با واکنش همه از ساوث پارک گرفته تا استفن کولبرت مواجه شد و افراد عادی را به خرید ارزهای دیجیتال درست قبل از سقوط بازار تشویق کرد.

دانیل ریکاردو، حیدر رفیق و اسکاتی جیمز در Token2049 روی صحنه هستند.

Crypto قبلاً زمانی که Ricciardo در ماه مه 2022 ثبت نام کرد، شهرت بسیار متفاوتی داشت و او اذعان می کند که عادت کردن به این ایده طول کشید.

من مدت زیادی است که در این ورزش هستم و البته چیزهای زیادی در راه است که هیجان انگیز است.

Token2049 در حالی که از دست شکسته‌ای که او را از مسابقه جایزه بزرگ سنگاپور در روز یکشنبه کنار گذاشت، به کوین‌تلگراف گفت: «اما شما همچنین یاد می‌گیرید که چه زمانی بگویید «نه، این برای من مناسب نیست».

ریکیاردو یکی از محبوب ترین رانندگان فرمول یک در جهان است و تیمی دارد تا مطمئن شود که دچار مشکل نمی شود. مایندرها قبل از چت سوالات مستقیمی در مورد FTX پرسیدند، برای عکس‌های مصاحبه درخواست تایید کردند و ده دقیقه بعد او را برای حضور بعدی‌اش دور کردند.

پس از انفجار FTX، اعتماد به ارزهای دیجیتال متزلزل شد

استراتژی OKX برای تبدیل شدن به “اولین برند سبک زندگی رمزنگاری” توسط مدیر بازاریابی Haider Rafique هدایت شد. صرافی ارز دیجیتال قراردادهای حمایت مالی چند میلیون دلاری را با فرنچایزهای ورزشی مانند تیم F1 مک لارن و تیم لیگ برتر انگلیس منچستریونایتد امضا کرده است.

رفیق گفت: “ما قطعا این تماس ها را از مک لارن یا من سیتی دریافت می کنیم.” “هی، آیا همه چیز آنجا خوب است؟ آیا صنعت کمی متزلزل به نظر می رسد؟” ما باید خودمان را جای آنها بگذاریم و بر اساس آن واکنش نشان دهیم.» او می‌گوید گزارش‌های ماهانه اثبات ذخیره بورس عامل بزرگی برای جلب اعتماد است.

اما حتی پس از امضای قرارداد با تیم سابق خود (ریکاردو در حال حاضر آلفا تاوری را هدایت می کند)، رافیکه همچنان نیاز به جلب اعتماد راننده فرمول یک داشت. او گفت: «این یک رابطه تجاری نبود، یک رابطه شخصی بود.

ریکاردو توضیح داد که این کار به این دلیل کارساز بود که رفیق “کار بسیار خوبی انجام داد که ما را در سطح شخصی درگیر کرد تا به ما آموزش دهد و اطلاع رسانی کند.”

کنجکاو بودم و می خواستم یاد بگیرم. بودن در کنار آنها باعث شد احساس راحتی کنم. اکنون به اندازه کافی دیده ام که بدانم برای من خوب است و درگیر شدن در آن برای من بی خطر است.

متأسفانه، همانطور که معامله بدبختانه Crypto.com دیمون نشان می‌دهد، دقت کافی فقط می‌تواند شما را به این نتیجه برساند. بازار سهام به هیچ چیز متهم نشد و سقوط نکرد، اما شهرت دیمون با سقوط بازارها ضربه خورد.

رفیق گفت: «آنچه که احتمالاً برای آنها نتیجه معکوس داشت، این پیام بود، و زمان بندی آن ضعیف بود: «بخت و اقبال به شجاعت می بخشد» و سپس شجاع از بین رفت.

مرتبط با: صرافی کریپتو OKX وارد مرحله آماده سازی نهایی درخواست مجوز VASP هنگ کنگ می شود

دوست ریکاردو و قهرمان چهار دوره المپیک، اسکات جیمز، قبلاً ارتباط شخصی داشت و زمانی که با OKX قرارداد امضا کرد، به NFT علاقه داشت. اما اگر FTX یک ماه بعد سقوط کند، همچنان یک شوک خواهد بود.

طرفداران صف می کشند تا با دنیل ریکاردو و اسکاتی جیمز در Token2049 عکس بگیرند

او گفت: «تا زمانی که چیزی را 100٪ با پتانسیل کامل آن درک نکنید، طبیعتاً رزرو خواهید داشت.

او گفت: «من با انجام این کار در طول زمان اعتماد ایجاد کرده‌ام و احساس خوبی نسبت به آن داریم. “اما من 12 ماه پیش همین را می گفتم؟ نه.”

جیمز گفت که اسنوبورد یک انتخاب سبک زندگی است که برای “جمعیت جوان” جذاب است و ارز دیجیتال به دلیل تمرکززدایی آن است.

فکر می‌کنم نسل من و جوان‌تر از من کسانی هستند که واقعاً این روایت در مورد سرمایه‌گذاری را تغییر می‌دهند، چه در ارزهای دیجیتال یا سایر سرمایه‌گذاری‌ها.»

اگرچه این دو در هنگام حضور در Token2049 در مورد راه اندازی NFT ها شوخی کردند، Rafique گفت تا زمانی که بازارها بهبود نیابند این اتفاق نخواهد افتاد.

“برای NFT آنها، قطعاً در مورد یک دارایی سوداگرانه نخواهد بود. تمرکز بر این است که چگونه می توانیم طرفداران را از طریق دارایی ای که ممکن است مالک آن باشند به آنها نزدیک کنیم. بنابراین من نمی بینم که به این زودی ها اتفاق بیفتد.”

مجله: تصادف NFT و نفس هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته شده است
نویسنده: Andrew Fenton

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *