در اینجا نحوه برخورد سرمایه گذاران بیت کوین با تنش ناشی از تعطیلی دولت ایالات متحده آمده است


شایعات مربوط به تعطیلی دولت ایالات متحده بر قیمت دارایی ها از جمله بیت کوین تأثیر می گذارد. در اینجا نحوه استفاده معامله گران گزینه BTC از دوره تامین مالی 45 روزه آمده است.

افزایش قیمت بیت کوین (BTC) به 28000 دلار در 1 اکتبر تا حدی ناشی از عدم اطمینان در مورد محدودیت بدهی ایالات متحده بود. با این حال، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، چند ساعت قبل از مهلت 30 سپتامبر با امضای لایحه هزینه ها از تعطیلی دولت جلوگیری کرد.

اکنون سرمایه‌گذاران این سوال را مطرح می‌کنند که آیا اکنون که بدترین سناریوی سیاسی-اقتصادی دیگر روی میز نیست، حرکت برای ارزهای دیجیتال مثبت است یا خیر. با این حال، شایان ذکر است که این لایحه فقط بودجه اضافی را برای 45 روز آینده فراهم می کند و به مجلس و سنا زمان بیشتری برای کار روی برنامه های بودجه 2024 می دهد.

در نگاه اول، ممکن است برای سرمایه گذاران وسوسه انگیز به نظر برسد که از قراردادهای آتی برای گرفتن موقعیت های طولانی در بیت کوین استفاده کنند. با این حال، خطر انحلال در صورت کاهش ناگهانی قیمت بسیار زیاد است و نمی توان پیش بینی کرد که آیا یک بحث موفقیت آمیز بودجه به نفع ارزهای دیجیتال در آینده خواهد بود یا خیر.

با اجرایی شدن تمدید فعلی، قانونگذاران باید قبل از 17 نوامبر راه حلی بیابند. به گفته مارگارت اسپلگز، رئیس و مدیر عامل مرکز سیاست دو حزبی:

ما نمی توانیم به تأخیر در سلامت مالی خود ادامه دهیم و در آستانه تعطیلی دولت و عدم پرداخت بدهی ها مذاکره کنیم.»

اگرچه ما به سختی از بحران فرار کردیم، اما شکی نیست که خطر کلی رکود اقتصادی همچنان وجود دارد. فدرال رزرو با تورم مداوم و افزایش قیمت انرژی دست و پنجه نرم می کند، عواملی که S&P 500 را به پایین ترین حد خود در 110 روز گذشته رساند و بازدهی 10 ساله خزانه داری را به سطوحی رساند که از اکتبر 2007 مشاهده نشده بود.

علاوه بر این، قیمت نفت تنها در سه ماه با 27.5 درصد افزایش به 90 دلار رسید. انتظار می رود این فشار صعودی بر تورم فعالیت اقتصادی را بیشتر محدود کند.

در 27 سپتامبر، نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس نسبت به افزایش نرخ بهره به اندازه کافی برای مقابله با این افزایش قیمت ابراز تردید کرد.

واکنش اولیه بیت کوین حرکت صعودی را تضمین نمی کند

در میان این همه آشفتگی، ارزش بیت کوین افزایش یافت و مقاومت 28000 دلاری را در 2 اکتبر شکست. این عملکرد باعث شده است که سرمایه گذاران پیش بینی کنند که با نزدیک شدن به تصمیم سقف بدهی آتی، نوسانات در ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت.

معامله گران حرفه ای با توجه به نتیجه نامشخص بحث سیاسی از ریسک جهت دار اجتناب می کنند و پروانه آهنین معکوس (کوتاه) را ترجیح می دهند که یک استراتژی معاملاتی با ریسک محدود و سود محدود است.

پیش بینی سود/زیان منبع: Deribit Position Generator

قیمت‌های نشان‌داده‌شده تا ۲ اکتبر دقیق بودند و بیت‌کوین ۲۸۳۲۶ دلار معامله شد. تمام گزینه‌های فهرست‌شده در 27 اکتبر منقضی می‌شوند، اما این استراتژی را می‌توان با دوره‌های زمانی مختلف نیز تطبیق داد. مهم است که به یاد داشته باشید که آپشن ها دارای تاریخ انقضای مشخصی هستند، به این معنی که افزایش قیمت باید در مدت زمان تعیین شده رخ دهد.

استراتژی بازار خنثی پیشنهادی شامل فروش 5.4 قرارداد با اختیار فروش 26000 دلاری و فروش همزمان 5.4 گزینه تماس با اعتصاب 30000 دلاری است. برای تکمیل تراکنش، باید 5.8 قرارداد 28000 دلاری و 5 قرارداد اضافی 28000 دلاری را خریداری کنید.

اختیار خرید به خریدار این حق را می دهد که دارایی را به دست آورد، در حالی که فروشنده قراردادی ریسک احتمالی نزولی را به عهده می گیرد. برای اطمینان از محافظت کامل در برابر نوسانات بازار، سرمایه گذار باید 0.253 BTC (تقریباً 7170 دلار) را واریز کند که نشان دهنده حداکثر ضرر احتمالی است.

مهم است که در مورد نوسانات متقاعد شوید زیرا ریسک-پاداش معکوس می شود

برای اینکه این معامله‌گر سود کند، قیمت بیت‌کوین باید کمتر از 26630 دلار (6 درصد کاهش) یا بالای 29280 دلار (3.4 درصد افزایش) در 27 اکتبر باشد. اساساً، تجارت منطقه سود بالقوه قابل توجهی را ارائه می دهد، اما اگر بیت کوین راکد بماند، ضرر 90 درصد بیشتر از سود بالقوه است.

حداکثر پرداخت 0.133 BTC (تقریباً 3770 دلار) است. با این حال، اگر یک سرمایه گذار معتقد باشد که نوسانات قریب الوقوع است، حرکت 6 درصدی ظرف 24 روز ممکن به نظر می رسد.

توجه به این نکته ضروری است که سرمایه گذاران این گزینه را دارند که قبل از انقضای گزینه ها، ترجیحاً پس از یک حرکت قابل توجه قیمت بیت کوین، معامله را معکوس کنند. برای انجام این کار، آنها باید دو گزینه ای را که در ابتدا فروخته اند، پس بخرند و دو گزینه ای را که در ابتدا خریداری کرده اند، بفروشند.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید