بیت کوین با ارزش های سوئیسی همسو می شود – رئیس طرح لوگانو ₿


سوئیس علیرغم زیرساخت های مالی سنتی به خوبی توسعه یافته به پذیرش بیت کوین ادامه می دهد.

سوئیس به دلیل قوانین اسرار بانکی داخلی خود، مدت‌ها پناهگاهی برای ثروتمندان بوده است، اما شهروندان آن به سرعت به ایده‌آل‌های خودگردانی پشت بیت کوین (BTC) علاقه نشان دادند.

گیو زنگنه، رئیس طرح ₿ لوگانو، در گفتگو با جو هال خبرنگار کوین تلگراف در مدرسه تابستانی پلان بیت کوین، توجه رو به رشد استفاده از بیت کوین در پرداخت های روزانه در شهر سوئیس را جلب کرد.

گیو زنگنه، رئیس طرح ₿ لوگانو، با جو هال کوین تلگراف در مدرسه تابستانی پلان بی در لوگانو گپ می زند.

لوگانو به عنوان یک مرکز پذیرش بیت کوین، تتر و استیبل کوین متمایز LVGA که می تواند برای پرداخت انواع صورتحساب ها، کالاها و خدمات در سراسر شهر استفاده شود، ظهور کرده است.

زنگنه، رئیس پلن تتر، معتقد است که سوئیس با وجود زیرساخت‌های مالی و بانکی بدنام، ارزهای دیجیتال را به‌طور قابل توجهی پذیرفته است:

آنچه من می بینم جامعه ای است که من را بسیار بالا می برد، از نظر فلسفی افراد زیادی به بیت کوین علاقه مند هستند. این به خوبی با ارزش های سوئیس مطابقت دارد.

زنگنه اضافه کرد که سوئیس به طور معمول “در حاکمیت فردی و حریم خصوصی مالی قوی است” و باعث ایجاد همپوشانی بین ارزش‌های فرهنگ سوئیس و ارزش‌های جنبش بیت‌کوین می‌شود.

با توجه به تعداد شرکت‌های فقط بیت‌کوین در سوئیس، احتمالاً یکی از بالاترین تراکم سرانه شرکت‌های فقط بیت‌کوین در جهان را دارد.

به گفته زنگنه، تعداد بیشتری از سیاستمداران، دیپلمات ها و نمایندگان مجلس و کمیسیون مالی سوئیس در حال تبدیل شدن به کاربران بیت کوین هستند و این امر بر چشم انداز صعودی پذیرش بیت کوین در کشور تاکید می کند.

مطالب مرتبط: مک دونالد، پیتزا و قهوه با بیت کوین پرداخت می شود: طرح B برای پرداخت های رمزنگاری شده

یکی از مشارکت کنندگان در افزایش استفاده از بیت کوین، تلاشی هماهنگ برای اطلاع رسانی و آموزش عموم مردم سوئیس در مورد مزایای بیت کوین بوده است:

ما مقالات منظمی در روزنامه ها داریم که در آنها جنبه های مختلف بیت کوین و آزادی مالی را مورد بررسی قرار می دهیم. ما سعی می کنیم به افرادی دسترسی پیدا کنیم که به آزادی مالی و آزادی بیان علاقه مند هستند. شاید آنها نمی دانند بیت کوین چه نقشی در آنجا ایفا می کند.»

زنگنه گفت در حالی که پذیرش طرح ₿ برای پذیرش بیت کوین یک «فرایند تدریجی» است، استخدام بازرگانان در سراسر لوگانو برای باز کردن یک الگوی پرداخت جدید در منطقه بسیار مهم است.

زنگنه با مقایسه پذیرش بیت‌کوین با اولین پذیرش گسترده کارت‌های نقدی در نزدیک به ۵۰ سال پیش، گفت که تجربه عملی با روش‌های جدید تراکنش، همچنان کاربران بیشتری را به اکوسیستم بیت‌کوین اضافه می‌کند.

اگر در طول زمان به بازرگانان نگاه کنید، متوجه خواهید شد که آیا افراد بیشتری به بیت کوین می روند یا خیر.

همانطور که کوین تلگراف قبلاً بررسی کرده بود، مدیر عامل بیت کوین سوئیس، دکتر. دیرک کلی پتانسیل این کشور برای تبدیل شدن به مرکزی برای پذیرش ارزهای دیجیتال نهادی را برجسته کرد.

کانتون زوگ یکی دیگر از مناطق سوئیس است که همچنان به جذب شرکت‌های ارزهای دیجیتال و بلاک چین به دلیل ابتکارات پیشروانه، مورد حمایت دولت و رمزنگاری‌پسند خود ادامه می‌دهد.

این مصاحبه بخشی از مستند آینده کوین تلگراف در مورد چگونگی حضور در مدرسه بیت کوین است. برای تماشا در اینجا (https://www.youtube.com/@cointelegraph) مشترک شوید.

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *