بیت کوین در لوگانو چقدر است؟ تمرکززدایی با Cointelegraph به مدرسه BTC می رود


آدام بک، پائولو آردوینو و دانش آموزان مشتاق از سراسر جهان نظرات خود را در مورد مدرسه بیت کوین و همچنین پذیرش رمزارز در سوئیس به اشتراک می گذارند.

این هفته، جو هال، خبرنگار کوین تلگراف، شنوندگان پادکست را به مدرسه می برد: مدرسه بیت کوین (BTC).

در قسمت آخر عدم تمرکز با کوین تلگرافشنوندگان می‌توانند با مصاحبه‌هایی با قطعه‌های صوتی، قطعه‌های صوتی و مرواریدهای حکمت از مدیر عامل Blockstream، Adam Back and Tether، پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری، و همچنین متخصصان امنیت سایبری و Chainalytics، خود را پذیرایی کنند.

پائولو آردوینو (چپ) در مصاحبه با جو هال (راست).

به‌علاوه، از دانش‌آموزانی که در مدرسه شرکت می‌کنند بشنوید که زندگی، نفس کشیدن، خوابیدن و یادگیری رمزنگاری 24/7 به مدت دو هفته چگونه است. یکی از طرفداران ایتالیایی اتریوم در مورد حداکثر گرایی بیت کوین اظهار نظر می کند، آمریکایی های لاتین نگرش اروپایی ها را نسبت به بازیافت مشاهده می کنند و دانشجویان تایوانی خود را با زندگی پیرامون ارزهای دیجیتال تطبیق می دهند.

قسمت این هفته عدم تمرکز همچنین بررسی می‌کند که پذیرش بیت‌کوین و کریپتو در لوگانو، شهری کاملاً ایتالیایی در بخش جنوبی سوئیس، چقدر عمیق شده است. این شهر یک سال پیش بیت کوین را به عنوان ارز قانونی واقعی پذیرفت و از آن زمان پیشرفت قابل توجهی داشته است. در مرکز شهر، لوگوی بیت کوین “B” به سختی از دست می رود.

بیش از 200 تاجر بیت کوین را در لوگانو می پذیرند. برندهای بزرگ مانند مک دونالد، رولکس و حتی لامبورگینی ارز دیجیتال را می پذیرند، در حالی که برخی داروخانه ها، خواربار فروشی ها و دخانیات نیز آن را می پذیرند.

اما بیت کوین هنوز عمیقاً یا به طور گسترده درک نشده است، و همانطور که آردوینو توضیح می دهد، هنوز کارهای زیادی باید انجام شود تا لوگانو روزی به طور کامل بیت کوین را در آغوش بگیرد:

ای کاش می توانستم بگویم کارمان تمام شد، اما فکر می کنم تازه در ابتدای راه هستیم. مهمترین بخش آموزش معامله گران است.»

دستگاه‌های نقطه‌فروشی که توسط بازرگانان در سراسر لوگانو استفاده می‌شوند، تتر (USDT) و Luga را نیز می‌پذیرند، رمزی که مردم محلی و ساکنان می‌توانند از آن استفاده کنند.

مرتبط: شهر طرفدار رمزارز لوگانو و السالوادور قرارداد اقتصادی مبتنی بر پذیرش امضا کردند

برای شنیدن رازی از Back در مورد مدیر عامل MicroStrategy، مایکل سایلر، برنامه این هفته را همراهی کنید و به آن گوش دهید، دریابید که پاراگوئه‌ای‌ها در اولین سفر خود به اروپا چه فکری درباره سوئیس داشتند و کشف کنید که چرا تلاش‌ها در لوگانو می‌تواند به سایر نقاط اروپا گسترش یابد. بخش عدم تمرکز با کوین تلگراف – در Spotify، Apple Podcasts، صفحه پادکست Cointelegraph و موارد دیگر موجود است.

این قسمت همچنین به عنوان پیش نمایش مستند Cointelegraph درباره زندگی در لوگانو عمل می کند. در کانال YouTube Cointelegraph در اینجا مشترک شوید تا پس از انتشار آن را دریافت کنید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Joe Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *