گزارش: تنظیم کننده هنگ کنگ به دنبال توکن سازی برای بهبود بازار اوراق قرضه است


مقام پولی هنگ‌کنگ گزارشی از مطالعه پروژه همیشه سبز خود منتشر کرده است که در آن بالا و پایین‌ترین فعالیت توکن‌سازی اوراق قرضه اخیر بررسی شده است.

اداره پولی هنگ کنگ (HKMA) گزارشی را در 25 آگوست منتشر کرد که در آن جزئیات یافته های مطالعه پروژه همیشه سبز خود را که تأثیر بازار توکن سازی اوراق قرضه را تحلیل می کرد، منتشر کرد.

تنظیم کننده هنگ کنگ موارد استفاده، مزایا و چالش ها را در طول این مطالعه در یک مرور کلی 24 صفحه ای ارائه کرد. نکته اصلی این است که توکن سازی برای بازار اوراق قرضه در حال بهبود است.

Eddie Yue، مدیر عامل HKMA، گفت: این مطالعه پتانسیل استقرار فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) را در معاملات واقعی بازار سرمایه با چارچوب قانونی فعلی در هنگ کنگ نشان می دهد.

همچنین پتانسیل DLT را برای افزایش کارایی، نقدینگی و شفافیت در بازارهای اوراق قرضه نشان داد.

برخی از کارایی‌های کلیدی توکن‌سازی اوراق قرضه که در این مطالعه آشکار شد، بدون کاغذ ماندن و حذف نیاز به گواهی جهانی فیزیکی، صرفه‌جویی در ساعت‌ها و خطاها، توانایی تعامل بین طرف‌های مختلف در یک پلتفرم DLT مشترک و افزایش شفافیت است. همگام سازی داده ها در زمان واقعی

علاوه بر این، معاملات DvP اتمی برای انتقال اوراق قرضه را امکان پذیر می کند و پذیرش DLT سرتاسر را تشویق می کند.

مرتبط با: HashKey خرده فروشی بیت کوین و اتر را در هنگ کنگ از 28 آگوست آغاز خواهد کرد

یوه همچنین به کاستی های این آزمایش اشاره کرد و گفت که توکن سازی اوراق قرضه هنوز در مراحل اولیه است. او گفت که قبل از پذیرش انبوه باید بر بسیاری از چالش ها غلبه کرد.

او گفت: «از آنجایی که موسسات مالی بیشتری راه‌حل‌های توکن‌سازی خود را ارائه می‌کنند. در نظر گرفتن اینکه چگونه راه‌حل‌های مختلف می‌توانند با یکدیگر و همچنین با سیستم‌های سنتی برای جلوگیری از پراکندگی ارتباط برقرار کنند و تعامل داشته باشند، بسیار مهم است.

“رژیم های قانونی و نظارتی موجود نیز ممکن است نیاز به تنظیم دقیق داشته باشند تا همگام با و تسهیل پذیرش فناوری باشند.”

“رژیم های قانونی و نظارتی موجود نیز ممکن است نیاز به تنظیم دقیق داشته باشند تا همگام با و تسهیل پذیرش فناوری باشند.”

این گزارش در زمانی ارائه می شود که هنگ کنگ به آرامی در حال حرکت به سمت جایگاه خود به عنوان قطبی برای ارزهای دیجیتال و فعالیت های مالی غیرمتمرکز است. طبق گزارش ها، صدها شرکت برای دریافت مجوز کریپتو هنگ کنگ در صف ایستاده اند.

در 27 جولای، هنگ کنگ اعلام کرد که در زمینه توکن ها و پرداخت ها با عربستان سعودی همکاری می کند.

مجله: دلیل واقعی جنگ چین علیه کریپتو، اشتباه شرم آور قاضی 3AC: آسیا اکسپرس


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *