سیاستمدار هنگ کنگی به اظهارات ویتالیک در مورد دوستدار رمز ارز پاسخ می دهد


جانی نگ، عضو شورای قانونگذاری هنگ کنگ، گفت که ویتالیک بوترین را “صمیمانه” به هنگ کنگ دعوت می کند تا درک بهتری از رمزنگاری دوستی داشته باشد.

جانی نگ، عضو شورای قانونگذاری هنگ کنگ گرفته شده در رسانه های اجتماعی در 15 سپتامبر در پاسخ به اظهارات ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم در مورد “دوستی” هنگ کنگ با ارزهای دیجیتال در آینده.

نگ گفت که “از صمیم قلب” بوترین را دعوت می کند تا برای درک بهتر منطقه از هنگ کنگ بازدید کند. او همچنین گفت که “با نهادها و سازمان های مربوطه برای به اشتراک گذاشتن وضعیت هنگ کنگ هماهنگ خواهد شد.”

بوترین در اجلاس مهاجرت Web3 در سنگاپور در 14 سپتامبر اظهار داشت: “من هنگ کنگ را به خوبی درک نمی کنم. اخیراً من حتی کمتر از تعامل پیچیده بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی درک می کنم.

او گفت: «اگر هر پروژه رمزارزی بخواهد هنگ کنگ را به خانه خود تبدیل کند، می‌خواهد تا حدودی اطمینان داشته باشد که نه تنها اکنون محیطی دوستانه است، بلکه سال‌های بعد و زمانی که انواع ناشناخته‌ها ظاهر می‌شوند، همچنان دوستانه خواهد بود.» . رویدادهای نظارتی، سیاسی و انواع دیگر رخ خواهد داد.»

اگرچه هنگ کنگ در حال حاضر دوستانه است، “سطح دوستی چقدر پایدار است؟” وی در ادامه سخنان خود گفت که سوال می کند.

مرتبط با: گزارش: تنظیم کننده هنگ کنگ به توکن سازی برای بهبود بازار اوراق قرضه نگاه می کند

نگ مستقیماً به نگرانی های بوترین با دعوت خود به هنگ کنگ پاسخ داد و گفت که سیاست های هنگ کنگ “یک شبه تغییر نخواهد کرد”.

«همه راهبردها و مقررات مربوطه از طریق اجماع اجتماعی بزرگ و رویه‌های کامل عبور کرده‌اند. بنابراین، من به آقای ویتالیک می گویم که سیاست های هنگ کنگ کاملاً پایدار است.

نگ همچنین تاکید کرد که تمام سیاست ها یا قوانین در هنگ کنگ از طریق یک فرآیند مشورتی می گذرد که شامل “نوشتن سیاست های دولتی، مشارکت عمومی، بحث در شورای قانونگذاری و کمیته های مختلف مجمع عمومی” است.

این در حالی است که هنگ کنگ همچنان جایگاه خود را به عنوان برترین مقصد “آماده رمزنگاری” برای دومین سال متوالی با امتیاز 8.36 در مقایسه با ایالات متحده با امتیاز 7.25 حفظ می کند.

در 30 آگوست، HashKey و OSL اولین صرافی هایی بودند که مجوز ارائه خدمات رمزنگاری خرده فروشی در هنگ کنگ را دریافت کردند. صرافی ارزهای دیجیتال OKX اخیراً وارد مراحل نهایی آماده سازی مجوز خود در هنگ کنگ شده است.

مجله: لویاتان هوش مصنوعی Tencent، کلاهبرداری 83 میلیون دلاری نابود شد، ممنوعیت چشمگیر چین: آسیا اکسپرس
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *