پالایشگاه ایالتی هند HPCL از بلاک چین برای تأیید سفارشات خرید استفاده می کند


هندوستان پترولیوم، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های نفت و گاز هند، در حال راه‌اندازی یک سیستم بلاک چین است که امکان تأیید خودکار سفارش‌های خرید را فراهم می‌کند.

پالایشگاه دولتی هندوستان پترولیوم (HPCL)، یکی از بزرگترین شرکت های نفت و گاز هند، در حال راه اندازی یک سیستم بلاک چین برای فعال کردن تأیید خودکار سفارشات خرید (POs) است.

این شرکت‌ها در بیانیه‌ای مشترک گفتند که HPCL با شرکت نرم‌افزار بلاک چین Zupple Labs برای ادغام فناوری احراز هویت دیجیتال مبتنی بر بلاک چین در سیستم سفارش خرید خود شریک شده است.

فناوری تأیید آزمایشگاه‌های Zupple به نام LegitDoc به HPCL اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به تأیید دستی درخواست‌های PO، POهای دیجیتالی را برای فروشندگان خود صادر کند. از دیدگاه تأیید کننده شخص ثالث، این پروژه تأیید مستقیم اعتبار PO ها را در وب سایت HPCL به روشی خودکار امکان پذیر می کند.

سخنگوی HPCL به کوین تلگراف گفت: «این برنامه به تأیید خودکار HPCL PO برای اشخاص خارجی کمک می کند. این نماینده گفت: «این با ادغام سیستم بلاک چین با e-PO داخلی HPCL کار می‌کند و POهای قابل تأیید ضد دستکاری تولید می‌کند.» و افزود:

“این PO ها برای فروشندگان ارسال می شوند که به نوبه خود می توانند با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شوند. هر تایید کننده شخص ثالث می تواند این PO ها را مستقیماً در برنامه تأیید صحت پرتال فروشنده HPCL تأیید کند.”

به گفته سخنگوی HPCL، این شرکت در شش ماه گذشته با آزمایشگاه‌های Zupple در پروژه بلاک چین همکاری داشته است. این نماینده گفت: «HPCL راه اندازی سیستم PO بلاک چین را با موفقیت به پایان رسانده است و همین تسهیلات در این ماه برای بازرگانان رسمی خواهد شد.

مرتبط با: شرکت نفت آرژانتین استخراج کریپتو با باقیمانده انرژی گاز را آغاز خواهد کرد

سخنگوی HPCL گفت: HPCL سیستم PO مبتنی بر بلاک چین خود را بر روی بلاک چین خصوصی و بلاک چین عمومی پیاده سازی کرده است.

به گفته نیل مارتس، یکی از بنیانگذاران و رهبر کسب و کار Zupple Labs، سیستم تأیید PO شامل اجرای «دو بلاک چین موازی» است که به عنوان لایه های پرداخت استفاده می شود، از جمله بلاک چین عمومی Near و بلاک چین خصوصی Hyperledger Fabric. مارتس گفت که دومی به عنوان بخشی از استراتژی تداوم کسب و کار و بازیابی فاجعه HPCL استفاده می شود. طبق گفته آزمایشگاه های زپل، HPCL تا اواسط اکتبر 2023 3000 PO را از طریق این مرکز صادر کرده است.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید