HashKey تفاهم نامه ای را برای بیمه صرافی رمزنگاری امضا می کند


این خط مشی به طور بالقوه هم کیف پول های داغ و هم آدرس های ذخیره سازی سرد صرافی را پوشش می دهد.

کاربران Hashkey Exchange هنگ کنگ به زودی می توانند از بیمه دارایی های دیجیتال ذخیره شده در این پلت فرم برخوردار شوند.

طبق اخبار محلی در تاریخ 6 سپتامبر، Hashkey یادداشت تفاهمی با شرکت فین‌تک OneDegree در رابطه با پوشش بیمه کیف‌پول‌های صرافی امضا کرده است. بیمه نامه برای هر دو کیف پول گرم و آدرس انبار سرد معتبر خواهد بود.

Xiaoqi Weng، مدیر عامل Hashkey، گفت که هدف این شرکت “بهبود زیرساخت های مالی، فنی و خدماتی برای ارائه حفاظت جامع تر از مشتریان” و گسترش مشارکت خود در اکوسیستم دارایی دیجیتال هنگ کنگ است. Yanlin Guo، یکی از بنیانگذاران OneDegree، گفت که ارزهای دیجیتال به یک چارچوب قوی، از جمله بیمه، برای شناسایی و کاهش خطرات احتمالی نیاز دارند.

در 3 آگوست، Hashkey اولین صرافی ارزهای دیجیتال بود که مجوز نظارتی را از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ برای ارائه خدمات به سرمایه گذاران خرد دریافت کرد. این صرافی خدمات معاملاتی خود را در 28 آگوست راه اندازی کرد، اما تنها 122514 دلار کریپتو در 24 ساعت گذشته دست به دست شده است، اگرچه حجم آن تا حدودی کم است.

در حال حاضر، کاربران فقط می توانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را در HashKey هنگ کنگ معامله کنند. نه تجارت مارجین و نه تجارت مشتقات ارز دیجیتال در دسترس نیست. این صرافی از سپرده های فیات به دلار آمریکا و دلار هنگ کنگ از موسسات مالی مجاز در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

تغییر بیمه کاربر موضوع مهم بحث در صنعت بوده است. برخی از صرافی ها به جز یک ادعای قراردادی ساده از دارایی های آنها در صورت ورشکستگی، حمایت بیمه ای را برای کاربران ارائه نمی کنند. صرافی‌های دیگر فقط برای سپرده‌های فیات کاربران بیمه ارائه می‌کنند، در حالی که برخی مانند Binance و Bitget، برنامه‌های بیمه‌ای را ارائه می‌کنند که رویدادهای مرتبط با رمزنگاری را پوشش می‌دهند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *