Hashkey HK معاملات AVAX را با نیاز به سبد یک میلیون دلاری راه اندازی کرد


فقط سرمایه گذاران حرفه ای با پرتفوی بیش از 1 میلیون دلار می توانند از طریق صرافی های تنظیم شده در هنگ کنگ در آلتکوین ها سرمایه گذاری کنند.

صرافی کریپتو هنگ کنگ Hashkey، اولین صرافی که مجوز خرده فروشی کریپتو در منطقه ویژه اداری (SAR) دریافت می کند، معاملات Avalanche (AVAX) را در پلتفرم خود باز می کند. اما یک مشکل وجود دارد.

طبق اعلامیه 27 سپتامبر، تنها سرمایه گذاران حرفه ای یا افراد دارای سبد سرمایه گذاری بیش از دلار هنگ کنگ (1 میلیون دلار) که توسط کمیسیون اوراق بهادار و آتی SAR (SFC) تعریف شده است، می توانند AVAX را در Hashkey معامله کنند. تغییر می کند. در حال حاضر، فقط بیت کوین (BTC)، اتر (ETH) و تتر (USDT) توسط SFC برای تجارت خرده فروشی تایید شده اند. آلتکوین های باقی مانده مشمول محدودیت های سرمایه گذار حرفه ای هستند.

SFC از زمان راه اندازی تجارت خرده فروشی رمزنگاری قانونی در هنگ کنگ در ماه اوت، محدودیت های قابل توجهی را بر صرافی ها اعمال کرده است. برخلاف همتای جهانی خود، Hashkey هنگ کنگ از کاربران می‌خواهد که معادل 1500 دلار را به عنوان بخشی از فرآیند تأیید مشتری خود را بشناسید، به حساب‌های ارز خارجی خود واریز کنند.

کوین تلگراف در ماه ژوئن گزارش داد که صرافی های رمزنگاری بیش از 25 میلیون دلار برای ایجاد زیرساخت مناسب مورد نیاز برای مجوز ارائه دهنده دارایی مجازی هنگ کنگ (VASP) هزینه کرده اند. در همین حال، حجم معاملات 24 ساعته Hashkey هنگ کنگ در سه ارز دیجیتال تنها 5.3 میلیون دلار است که کسری از همتایان جهانی آن است.

از قضا، به نظر نمی رسید که معرفی یک رژیم رمزنگاری تنظیم شده مانع از فعالیت بازیگران بد شود. در طول کنفرانس Token2049 در ماه سپتامبر، بزرگترین کلاهبرداری مالی در تاریخ هنگ کنگ با سقوط صرافی کریپتو JPEX فاش شد. پلیس JPEX را به اختلاس بیش از 178 میلیون دلار از پول سرمایه گذاران متهم کرد زیرا این صرافی در زمان حادثه در SFC ثبت نشده بود. از زمان این حادثه، SFC شروع به انتشار یک لیست هشدار از صرافی های رمزنگاری کرده است که با SAR مطابقت ندارند.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید