هش کردن: مدیر عامل MobileCoin می گوید که ارزهای دیجیتال باید فضا را برای زنان بیشتری باز کند


سارا درکلی می‌گوید ارزهای دیجیتال به عنوان «فضای خواهر» شهرت دارند و از صنعت می‌خواهد اقداماتی را برای جذب زنان بیشتر به این حوزه انجام دهد.

در قسمت 30 دریابیدElisha Owusu Akyaw با Sara Drakeley، مدیر عامل MobileCoin صحبت می کند، شرکتی که امکان پرداخت ارزهای دیجیتال را از طریق برنامه های پیام رسانی فوری مانند Signal فراهم می کند. دراکلی درباره ترک کار در فیلم های انیمیشن می گوید: منجمد و موانا برای ورود به فضای ارزهای دیجیتال در دیزنی. او همچنین تجربه خود را به عنوان یک مادر رمزارز به اشتراک می گذارد و توضیح می دهد که در مورد MobileCoin چه می گذرد.

دریکلی سفر خود را در فضای وب 3 به اشتراک می گذارد و نکات برجسته ای را که به عنوان یک زن در رهبری با آن مواجه شده است، برجسته می کند. او تصدیق می‌کند که ارزهای دیجیتال به عنوان «فضای خواهر» شهرت دارند، به‌ویژه وقتی به بازاریابی برخی پروژه‌ها نگاه می‌کنیم. اما او همچنین اشاره می کند که فضاهای فراگیر در عرصه وجود دارد که فضاهای امنی را برای زنان ایجاد می کند. دریکلی اضافه می کند که علیرغم وجود این فضاهای امن، دنیای ارزهای دیجیتال باید راه هایی برای رفع نیازهای ویژه زنانی که مثلاً مادر هستند، بیابد. اگرچه این ممکن است برای بسیاری از افراد یک مکان ضروری نباشد، اما توانایی مدیریت این موقعیت های خاص کمک زیادی به ایجاد یک محیط دلپذیر می کند.

Drakeley همچنین توضیح می دهد که چه چیزی در MobileCoin تعبیه شده است. هدف این پروژه افزایش پذیرش با ترکیب راحتی و مقرون به صرفه بودن پرداخت‌های رمزنگاری شده با امنیت پلتفرم‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده و محبوبیت چنین برنامه‌هایی است.

در مورد آینده مقررات ارزهای دیجیتال، دریکلی معتقد است که مقررات به عقب خواهند رسید. او استدلال می‌کند که دلیل اینکه رگولاتورها هنوز کار زیادی انجام نداده‌اند این است که ارز دیجیتال در پرداخت‌ها هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار نگرفته است. او می گوید که وقتی این تغییر کند، تنظیم کننده ها برای محافظت از شهروندان وارد عمل خواهند شد. به گفته مدیرعامل MobileCoin، همین اتفاق در مورد حریم خصوصی داده ها در وب رخ داد و همین اتفاق در مورد ارزهای دیجیتال نیز رخ خواهد داد.

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند

قسمت آخر رو گوش کن دریابید در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *