هش کردن: وقتی ارز دیجیتال در آفریقا با فین تک ملاقات می کند چه اتفاقی می افتد؟


مهمانان قسمت 31 Hashing It Out بر این باورند که امور مالی سنتی به نوآوری در فضای فین‌تک آفریقا لطمه می‌زند و ارزهای دیجیتال می‌توانند تا حدودی جانی در این فضا ببخشند.

پیش از اجلاس ارز آفریقا و دی‌فای، میزبان Hashing It Out Elisha Owusu Akyaw (GhCryptoGuy) با اندرو فاسنیج، بنیانگذار Africa Tech Summit و Enoch Antwi، مدیر عامل Dnar درباره تلاقی بین تحولات ارزهای دیجیتال در قاره آفریقا و تحولات ارزهای جهانی صحبت می‌کند. بخش فناوری مالی در محتوا، Fassnidge تجربه خود را از دیدگاه یک سرمایه گذار و برگزارکننده کنفرانس که ظهور تک شاخ های متعدد را دیده است، به اشتراک می گذارد، و Antwi افکار خود را از دیدگاه یک بنیانگذار در هر دو صنعت ارائه می دهد.

اندرو فاسنیج، بنیانگذار Africa Tech Summit، پادکست را با توضیح وضعیت فین تک در آفریقا آغاز می کند. Fassnidge توضیح می دهد که علیرغم رشد برنامه های کاربردی فین تک در این قاره، ظهور استارت آپ های شکست خورده با جذب سرمایه های کلان، سایه تاریکی بر اکوسیستم ایجاد می کند. عدم پایداری نوآوری ها در این زمینه به اعتماد سرمایه گذاران آسیب رساند و توده ها را در استفاده از برنامه های مالی محلی محتاط کرد. علاوه بر این، وضعیت ارزهای محلی اشتها برای ذخیره ثروت به ارزهای خارجی ایجاد کرده است. این روند باعث محبوبیت مالی غیرمتمرکز و استیبل کوین ها در بازارهای آفریقا می شود.

Enoch Antwi، مدیر عامل Dnar، یک برنامه مالی که تصمیم به بازسازی و ورود مجدد به بازار غنا در این سه ماهه گرفت، همچنین توضیح می دهد که اکوسیستم به نقطه عطفی رسیده است که نوآوری های بعدی به طور تصاعدی افزایش می یابد. او همچنین توضیح می دهد که مقررات مثبت طی چند سال آینده تدوین خواهد شد. او گفت:

“من از بازارهای مختلف در آفریقا می شنوم که چیزهای خوبی از نظر مقررات و سیاست ها برای دارایی های دیجیتال در راه است که سه یا چهار سال پیش اتفاق نیفتاد. به طور معمول ما آن را ممنوع می کنیم، اجازه دهید آن را متوقف کنیم. و اکنون ما واقعاً نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم زیرا مردم قبلاً از آن استفاده می‌کنند.»

این قسمت همچنین در مورد مسائل مربوط به جمع آوری کمک های مالی توسط استارت آپ های آفریقایی و موارد استفاده از تامین مالی غیرمتمرکز در قاره آفریقا بحث می کند.

قسمت آخر رو گوش کن دریابید در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC گری جنسلر حرف آخر را می زند؟

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید