هش کردن: غواصی در وام دهی زنجیره ای DeFi


Aanchal Thakur، مدیر عامل MultiChainZ معتقد است که پلتفرم‌های وام‌دهی متقابل زنجیره نقدینگی بیشتری را به روی کاربران باز می‌کنند.

کوین تلگراف دریابید این پادکست با Aanchal Thakur، مدیر عامل MultiChainZ صحبت کرد تا در مورد وام، یک مورد استفاده از امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) صحبت کند. میزبان Elisha Owusu Akyaw و Thakur آنچه را که پلتفرم وام‌دهی متقابل زنجیره‌ای را از دیگر پلتفرم‌ها متفاوت می‌کند و خطرات احتمالی موجود بررسی کردند. سایر موضوعات برجسته عبارتند از مکالمات پیرامون موسسات، وام های DeFi، وام های رمزی غیرقابل تعویض، و اینکه چگونه پروژه ها از حکومت مستقل غیرمتمرکز استقبال می کنند.

تاکور سفر ارزهای دیجیتال خود را با کلاهبرداری دوبرابر کردن رمزارزها آغاز کرد که به ادعای او درس مهمی برای جدی‌تر گرفتن تحقیقات صنعتش به او آموخت. او قبل از انتقال به MultiChainZ به کار بر روی چندین پروژه ادامه داد.

تاکور استدلال کرد که یک مورد قوی برای ایجاد یک پلت فرم وام دهی متقابل وجود دارد. او توضیح داد که وجوه برای بسیاری از مردم در سراسر جهان در دسترس نیست و ایجاد یک بستر وام دهی و استقراض که از شبکه های متعدد عبور می کند، منابع نقدینگی بیشتری را به روی کاربران باز می کند.

مدیر اجرایی MultiChainZ همچنین استدلال کرد که اتکای بیش از حد به یک شبکه واحد می تواند پروژه ها را در معرض سطوح بالایی از خطر قرار دهد. وی تصریح کرد: یکی از راه های صحیح رسیدن به تمرکززدایی استفاده از شبکه های متعدد است.

«اگر یک بلاک چین حتی برای دو ساعت خاموش بود، زمانی که سولانا برای چندین ساعت از کار افتاده بود، این روی بسیاری از کاربران تأثیر می گذاشت. این بر اعتماد کاربران تأثیر گذاشت. بنابراین متوجه شدیم که توسعه محصولات بر روی یک بلاک چین خاص منطقی نیست.

Owusu Akyaw از Thakur خواست تا موسسات بیشتری را از طریق وام دادن به Web3 بیاورد. به گفته تاکور، بیشتر سرمایه‌گذاران نهادی نگران ریسک و انطباق هستند. در صورت خطر، آستانه امنیتی بالاتری برای جذب شرکت های بزرگی که مقادیر زیادی پول را مدیریت می کنند، مورد نیاز است. از نظر انطباق، او توضیح داد که در حالی که اکثر توسعه دهندگان وب 3 دوست دارند به صنعت به عنوان یک محیط بدون مرز نگاه کنند، دنیای واقعی محدودیت هایی با مقررات دارد که باید رعایت شوند. او معتقد است که عدم همکاری با رگولاتورها باعث می شود تا موسسات بیشتری از اکوسیستم دور شوند.

این قسمت آخر رو گوش کن دریابید در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید