هش کردن: وقتی ابر با Web3 ملاقات می کند چه اتفاقی می افتد؟


مهمانان این قسمت از Hashing It Out درباره نحوه تلاقی فناوری ابر و Web3 با تمرکز ویژه بر هویت و مقررات کاربر بحث می کنند.

کوین تلگراف دریابید این پادکست با هاوی جیانگ، معمار ارشد راه حل Web3 در Tencent Cloud Europe و Fakhul Miah از Elastos در مورد اینکه چگونه ارز دیجیتال می‌تواند از فناوری ابری استفاده کند، صحبت می‌کند. این دو شرکت اخیراً شراکتی را برای “شتاب بخشیدن به فضای وب 3” اعلام کردند.

Tencent Cloud، یک فروشنده محبوب ابر جهانی، سرمایه گذاری زیادی روی Web3 انجام داده است، با عملیات در 27 منطقه و چندین پروژه مرتبط با Web3. جیانگ تجربه Web3 شرکت را برجسته می‌کند و توضیح می‌دهد که شرکت ابری پس از کار با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و سایر محصولات بلاک چین در چین، به دنبال گسترش در خارج از کشور است.

الاستوس در پنج سال گذشته در حال ساخت چیزی است که به عنوان “مرحله بعدی اینترنت” توصیف می کند. Miah توضیح می دهد که تعهدش به ارائه حق حاکمیت دیجیتال واقعی به افراد، آن را از سایر پروژه ها متمایز می کند.

یکی از زمینه هایی که Elastos می خواهد اینترنت را بهبود بخشد، احراز هویت است. Miah توضیح می دهد که یک راه پایدار برای تأیید هویت افراد پشت حساب در اینترنت از طریق یک شناسه غیرمتمرکز و یک اعتبار قابل تأیید است زیرا کاربر کنترل کامل دارد. او توضیح می‌دهد که کاربران باید اجازه داشته باشند به ارائه‌دهنده مورد علاقه خود یعنی «خطا مشتری خود» (KYC) مراجعه کنند و فرآیندهای تأیید را به طور مستقل انجام دهند. پس از آن، ارائه‌دهنده KYC اعتباری را به کاربر می‌دهد که در صورت نیاز می‌تواند به برنامه‌های آنلاین ارسال کند.

جیانگ و میاه توضیح می‌دهند که چگونه مشارکت بین Tencent و Elastos از نرم‌افزار ابری برای تأمین راه‌حل‌های Web3 برای مشکلات روزمره اینترنت مانند احراز هویت استفاده می‌کند. این فصل همچنین گام‌های بعدی مورد نیاز برای پذیرش جهانی Web3 و چگونگی تأثیر مقررات بر صنعت در ماه‌های آینده را مورد بحث قرار می‌دهد.

قسمت آخر رو گوش کن دریابید در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn. همچنین می توانید کاتالوگ کامل پادکست های آموزنده کوین تلگراف را در صفحه پادکست های کوین تلگراف بررسی کنید.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟

سلب مسئولیت: این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Elisha Owusu Akyaw

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید