آدرس های کیف پول ادعایی Grayscale Bitcoin Trust که توسط Arkham فاش شده است


شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Grayscale ادعا می کند که دومین دارایی بزرگ BTC در جهان است.

پلتفرم تجزیه و تحلیل بلاک چین Arkham Intelligence ادعا می کند که آدرس های Grayscale Bitcoin Trust را شناسایی کرده است. اعتماد کنید رخ می دهد بر اساس موضوعی که در 6 سپتامبر در X (توئیتر سابق) منتشر شد، در مجموع در بیش از 1750 آدرس، بیش از 16 میلیارد دلار بیت کوین (BTC) وجود دارد. Arkham ادعا کرد که Grayscale “دومین هلدینگ بزرگ BTC در سراسر جهان” است.

Grayscale Bitcoin Trust بیش از 16 میلیارد دلار بیت کوین دارد. ناشر آن، Grayscale، در حال حاضر با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مبارزه می کند، زیرا تلاش می کند تراست را به یک صندوق قابل معامله در بورس (ETF) تبدیل کند.

اعضای جامعه بیت کوین برای مدت طولانی در مورد اینکه Grayscale سهام عظیم بیت کوین خود را در کجا پنهان کرده است، حدس و گمان می زند. مقیاس خاکستری تا کنون تکذیب کرد آدرس کیف پول آنها را با استناد به “نگرانی های امنیتی” ارائه می دهد. برخی از کاربران توییتر انتقاد کرد Grayscale آنها را متهم کرد که بیت‌کوین‌های کمتری نسبت به آنچه ادعا می‌کردند حمل می‌کردند، زیرا آدرس‌ها را فاش نکردند.

در 9 سپتامبر، جستجوی “Grayscale Bitcoin Trust” در Arkham پنج آدرس زیر را نشان داد:

  1. 16vd2YfcGK9mw3GZXzL5o23m7gdBGXKHNz
  2. 1GRGfd3TtBA2vMjoHH3hVpE6CRx5nZ1YJp
  3. 15gioFeKnUjerTQ9LYNreW3Bt9kn9xrTU4
  4. 1DtdMtJL2zggkoFPDbEbM2Ja1EYH8LeH9B
  5. 1CU9gusmCCfCjsmGatxbzvXLqoisgnaV9n

به گفته Arkham، سه آدرس اول در مجموع حدود 51 میلیون دلار بیت کوین دارند. دو مورد آخر هیچ وجهی ندارند اما تراکنش‌های دیگر آدرس‌های Grayscale Bitcoin Trust، از جمله 1L8k2SD9sdTTzdDxA19QdobLbUyKyV2RVi و 1CS1M4oVbcFnZjZ5hU5bk6vLi2Q5VSsmpX را نشان می‌دهند. Arkham لیست کاملی از آدرس‌ها را برای دارایی Grayscale ارائه نمی‌کند، اما به وضوح هر آدرس Grayscale را به عنوان بخشی از تاریخچه تراکنش‌های هر کیف پول برچسب‌گذاری می‌کند.

مرتبط با: Vivek Ramaswamy: برد Grayscale راه را برای نوآوری بیت کوین هموار می کند

صفحه دارایی Grayscale در Arkham نشان می دهد که دارای 627,779,000 بیت کوین به ارزش بیش از 16 میلیارد دلار است.

دارایی های بیت کوین در مقیاس خاکستری منبع: Arkham.

این بدان معناست که Grayscale بیت کوین کافی برای پوشش برداشت‌ها، مشابه مبلغ ادعا شده در وب‌سایت خود، دارد.

Arkham اغلب به دلیل افشای اطلاعات خصوصی در مورد کاربران بلاک چین مورد انتقاد قرار می گیرد و برخی از کاربران توییتر آن را یک پلتفرم “اسپویل برای برنده شدن” می نامند. با این حال، مدیر عامل این پلتفرم استدلال کرد که این شرکت تنها در تلاش است تا زمین بازی را بین مؤسسات بزرگ و بازیکنان کوچکی که در غیر این صورت فاقد دانش هستند، یکسان کند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *