فروشگاه Google Play رسماً بازی‌های NFT را مجاز می‌کند، اما قمار را ندارد: Nifty Bulletin، 12 تا 18 ژوئیه


یک بازی تند کشیدن سنگ روی زنجیره باعث افزایش شدید تراکنش های روزانه در شبکه Sui شده است.

در انتشار خبری این هفته، گوگل پلی به طور رسمی بازی های توکن غیرقابل تغییر (NFT) را با برخی محدودیت ها مجاز دانست. شرکت NFT Dapper Labs دور سوم اخراج‌های خود را به پایان رسانده است و یک استارت‌آپ بازی بلاک چین ویژگی بازگشت نقدی خودکار را برای خرید NFT فعال کرده است. از سوی دیگر، بازی مبتنی بر بلاک چین را که شروع به افزایش حجم تراکنش‌های روزانه در شبکه Sui کرده است، بررسی کنید، و نیفتی نیوز این هفته را که کارکنان آموزش بانک آمریکا را در متاورس به نمایش می‌گذارد، فراموش نکنید.

فروشگاه Google Play به طور رسمی به بازی های NFT اجازه می دهد اما بازی های قمار را نمی دهد

فروشگاه Google Play اخیراً خط‌مشی‌های محتوای مبتنی بر بلاک چین را منتشر کرده است، از جمله اجازه دادن به بازی‌های NFT. این شرکت گفت که سیاست‌های جدید برای «گشایش راه‌های جدید برای پردازش محتوای دیجیتال مبتنی بر بلاک چین» در برنامه‌ها و بازی‌ها طراحی شده‌اند.

این شرکت همچنین تصریح کرد که در حالی که برای NFT ها و محتوای بازی های بلاک چین باز است، توسعه دهندگان باید به صراحت این ویژگی را در توضیحات بازی خود ذکر کنند. قمار نیز مجاز نیست.

به خواندن ادامه دهید

Dapper Labs دور سوم را در 9 ماه در میان کاهش NFT کاهش داد

شرکت NFT Dapper Labs دور جدیدی از اخراج کارکنان خود را اعلام کرد و 51 کارمند دیگر را از تیم خود حذف کرد. به گفته این شرکت، این تصمیم برای ناب و کارآمد نگه داشتن شرکت ضروری بود.

آخرین اخراج سومین اخراج این شرکت در کمتر از یک سال گذشته است. در نوامبر 2022، این شرکت 22 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد. این شرکت همچنین در فوریه 2023 کارکنان خود را 20 درصد کاهش داد.

به خواندن ادامه دهید

پلت فرم بازی بلاک چین برنامه NFT قابل بازپرداخت ایجاد می کند

استارت آپ بازی بلاک چین Spielworks و پلتفرم Web3 Mycelium Network برای ایجاد یک پروژه NFT که امکان بازپرداخت خودکار برای خریدهای NFT را فراهم می کند، شریک شده اند. از طریق یک قرارداد هوشمند، هر کسی که خواهان بازپرداخت است، به سادگی روی یک دکمه کلیک کرده و NFT ها را با مجموعه ای از وجوه مبادله می کند.

کاربرانی که NFT ها را به دست می آورند، مجاز خواهند بود از آن ها در یک بازی بلاک چین استفاده کنند و به بازیکنان قدرت استخراج و همچنین کاهش مواد ارائه می شود.

به خواندن ادامه دهید

یک بازی سنگی ساده، شبکه Sui – Txs روزانه را در پلتفرم داده افزایش می‌دهد

Sui 8192، یک بازی کش رفتن با سنگ روی زنجیره، باعث افزایش شدید تراکنش های روزانه در شبکه Sui شده است. طبق یک پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای، این بازی حتی از نظر تراکنش های روزانه از Solana نیز پیشی گرفت.

در هر نمونه از بازی یک شی جدید چاپ می شود. این فرآیند شبیه به چاپ NFT است. همچنین هر حرکت در بازی به صورت تراکنش ثبت می شود و نیاز به گاز دارد.

به خواندن ادامه دهید

اخبار شیک: سرقت های بانک متاورس، ترامپ NFT ما رمزارز را به پول نقد و موارد دیگر ترجیح می دهیم

بانک آمریکا از فناوری متاورز واقعیت مجازی و هوش مصنوعی برای آموزش کارمندان خود برای مقابله با سرقت های بانکی یا مشتریان عصبانی استفاده می کند. در همین حال، کسب‌وکار NFT دونالد ترامپ وجوه خود را در اتریوم نگه می‌دارد، با افشای اطلاعات چیزی در حساب بانکی.

به خواندن ادامه دهید

COINTELEGRAF را بررسی کنید NFT STEEZ فایل صوتی دیجیتال

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *