Google Cloud اکنون یک اعتبارسنجی در شبکه Polygon است


به گفته Polygon، با «همان زیرساختی که برای تأمین انرژی یوتیوب و جی‌میل استفاده می‌شود» به امنیت شبکه‌اش کمک خواهد کرد.

Polygon Labs در 29 سپتامبر اعلام کرد که Google Cloud به عنوان اعتبارسنجی به شبکه Polygon PoS ملحق شده است.

Google Cloud به بیش از 100 اعتبار سنجی دیگر می پیوندد که تراکنش ها را در شبکه L2 Ethereum تأیید می کنند.

طبق پستی از Polygon Labs در پلتفرم X که شراکت را اعلام می کند:

زیرساخت استفاده شده برای تامین انرژی YouTube و Gmail اکنون به ایمن کردن پروتکل Ethereum Polygon سریع و کم هزینه برای همه کمک می کند.

اعتبار سنجی در شبکه Polygon با اجرای گره ها، قرار دادن MATIC و مشارکت در مکانیک اجماع اثبات سهام به ایمن کردن شبکه کمک می کند.

حساب Google Cloud Singapore تایید شد

منبع تصویر: چند ضلعی

همانطور که اخیراً Cointelegraph گزارش داده است، اکثر اعتبار سنجی ها ناشناس هستند، Google Cloud به Deutsche Telekom آلمان، یکی از بزرگترین شرکت های مخابراتی اروپا، در شبکه Polygon می پیوندد.

Google Cloud رابطه خود با Polygon Labs را به عنوان “یک همکاری استراتژیک مداوم” توصیف می کند. Google Cloud APAC علاوه بر اعلام اینکه به عنوان اعتبارسنجی به شبکه می‌پیوندد، یک ویدیوی یوتیوب با عنوان «آزمایشگاه‌های Polygon در حال حل کردن آینده Web3 برای همه هستند» منتشر کرد.

Polygon Labs اخیراً ابتکار “Polygon 2.0” را برای به روز رسانی شبکه Polygon راه اندازی کرده است. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، فاز فعلی، “فاز 0” شامل سه پیشنهاد بهبود محدوده (PIPs)، PIP 17-19 است.

PIP 17 شامل انتقال از MATIC به POL توکن جدید است، در حالی که PIP 18 و 19 به تلاش‌های پشتیبانی مانند شفاف‌سازی فنی POL و به‌روزرسانی توکن‌های گاز می‌پردازد. به گفته Polygon، این تغییرات از سه ماهه چهارم سال 2023 شروع می شود.

مرتبط با: Google Cloud 11 بلاک چین را به انبار داده BigQuery خود اضافه می کند
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید