Google Cloud با راه اندازی Web3 همکاری می کند تا DeFi را به جریان اصلی تبدیل کند


Google Cloud به Cointelegraph گفت که این همکاری با توجه به علاقه روزافزون مشتریانی که در حال بررسی بارهای کاری بلاک چین در Google Cloud هستند، ایجاد شده است.

Google Cloud با یک استارتاپ Web3 برای توسعه ابزارهای توسعه‌دهنده کاربر محور برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به نیروهای خود پیوسته است تا مانع ورود به دنیای غیرمتمرکز شود.

Orderly Network ارائه‌دهنده زیرساخت DeFi با Google Cloud همکاری کرده است تا اجزای خارج از زنجیره زیرساخت DeFi را با تمرکز بر غلبه بر چالش‌های خودداری و شفافیت توسعه دهد. Orderly یک ارائه دهنده زیرساخت DeFi خواهد بود که در Google Cloud Marketplace در دسترس است.

Google Cloud به Cointelegraph گفت که این مشارکت به دلیل افزایش علاقه مشتریان به کاوش در حجم کاری بلاک چین در Google Cloud شکل گرفته است.

Rishi Ramchandani، رئیس Web3 GTM برای Google Cloud Asia Pacific APAC، به Cointelegraph گفت که افزایش تقاضا نیاز به مجموعه محصولات اختصاصی Web3 را برجسته می کند. اضافه:

کار با Orderly Network برای ایجاد یک زیرساخت قوی به رفع شکاف‌ها در پذیرش و رشد DeFi کمک می‌کند و از طریق توسعه ابزارهای توسعه‌دهنده سازمانی ایمن و کاربر محور، مقیاس‌پذیری را در فضای همیشه در حال توسعه فراهم می‌کند.»

با توجه به اینکه فناوری بلاک چین در مرکز انقلاب فین‌تک قرار دارد، بسیاری در صنعت مالی در حال بررسی فناوری‌های غیرمتمرکز هستند، از جمله JP Morgan، که فعالانه راه‌حل‌های مختلف مبتنی بر بلاک چین، از جمله راه‌حل‌های DeFi را آزمایش می‌کند. سیستم‌های بانکداری سنتی خیلی زود به فناوری بلاک چین علاقه نشان دادند، با گزارشی در سال 2021 که نشان می‌دهد 55 درصد از 100 بانک برتر تا حدودی در معرض فناوری غیرمتمرکز قرار دارند.

به طور منظم، امیدوار است که بار DeFi را در بین اجزای زنجیره ای و خارج از زنجیره توزیع کند تا تعادل بین تمرکززدایی کافی و سرعت را تضمین کند. این شرکت ادعا کرد که این توزیع، عملیات را بدون از بین بردن مزایای ذاتی یک سیستم غیرمتمرکز ساده می کند. این مؤلفه‌های خارج از زنجیره، تعاملات مهمی را قادر می‌سازند تا روی زنجیره اتفاق بیفتند، در حالی که تعاملاتی که می‌توانند به طور مؤثر خارج از زنجیره انجام شوند، به دور از بلاک چین اصلی پردازش می‌شوند.

Cointelegraph با Arjun Arora، مدیر ارشد شبکه Orderly تماس گرفت تا بفهمد که همکاری آنها با Google چگونه به جریان اصلی DeFi کمک می کند. آرورا به کوینتلگراف گفت که فناوری بلاک چین باید از راه‌حل‌های موجود بهتر عمل کند تا پذیرش جریان اصلی را هدایت کند، و Orderly بر ترکیب بهترین صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) و صرافی‌های متمرکز (CEX) برای یکپارچه‌سازی یکپارچه dApp در سراسر بلاک چین تمرکز دارد. در حال ایجاد یک لگو تجاری است.

«همکاری ما با Google موتور منطبق ما را قادر می‌سازد تا با سیستم‌های متمرکزی که در امور مالی سنتی دیده می‌شود رقابت کند، اما بقیه زیرساخت‌ها و شبکه نقدینگی ما تمام مزایای خودسرپرستی و شفافیت را که در امور مالی غیرمتمرکز دیده می‌شود حفظ می‌کند.»

بزرگترین مشکل DeFi از موانع ورود و مسائل امنیتی ناشی می شود که برای مدت طولانی اکوسیستم را درگیر کرده است. همکاری هایی مانند Google Cloud که به عنوان شریک اصلی Orderly وارد بازار زیرساخت های DeFi می شود، با هدف ایجاد یک محیط امن و ابزار برای حل این مشکلات است.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *