Google Cloud با MultiversX شریک می شود زیرا شرکت بلاک چین بر روی ابرداده تمرکز دارد


در همان روز، MultiversX، با همکاری Google Cloud، تعدادی از ویژگی‌های جدید را در برنامه فوق‌العاده xPortal خود، از جمله ابزارهایی برای ساخت ویژگی‌های متاورس نسل بعدی، اعلام کرد.

Google Cloud برای تقویت حضور خود در وب 3 با شرکت زیرساخت بلاک چین MultiversX (الروند سابق) همکاری کرده است. Google Cloud MultiversX را در پلتفرم ادغام کرده است. این به پروژه‌ها و کاربران Web3 کمک می‌کند تا از تجزیه و تحلیل داده‌های قدرتمند و ابزارهای هوش مصنوعی در اکوسیستم Google Cloud اطلاعات ارزشمندی کسب کنند.

MultiversX ادعا می کند که مشارکت بین این دو شرکت این پتانسیل را دارد که فوراً اجرای پروژه های بلاک چین در مقیاس بزرگ را تسهیل کند. این شرکت گفت این به توسعه دهندگان کمک می کند تا به راحتی به داده های مربوط به آدرس ها، مبالغ معامله شده، تعاملات قراردادهای هوشمند و افزایش تجزیه و تحلیل های زنجیره ای دسترسی داشته باشند.

از سوی دیگر، گنجاندن Google Cloud در شبکه MultiversX به سازندگان اکوسیستم این امکان را می‌دهد تا از ابزارها و خدمات پیشرفته موجود در پلتفرم استفاده کنند تا عملکرد و مقیاس‌پذیری بالایی را برای اجزای غیربلاک چینی برنامه‌های غیرمتمرکز dApps به ارمغان بیاورند. دانیل رود، رئیس Google Cloud Web3 EMEA، اضافه کرد:

فرصت‌های هیجان‌انگیزی وجود دارد که به توسعه‌دهندگان Web3 امکان می‌دهد سریع‌تر بسازند و مقیاس‌شان را افزایش دهند، و همانطور که ما در این فضا به بررسی عمودی‌های جدید می‌پردازیم، مشارکت ما با MultiversX به ما این امکان را می‌دهد تا استراتژی خود را گسترش دهیم، بیشتر به آن برسیم و موقعیت خود را به عنوان یک محرک کلیدی نوآوری مستحکم کنیم. ” دنیای بلاک چین.”

MultiverseX در گذشته شراکت های متعددی را با برندهای اصلی ایجاد کرده است تا موارد استفاده از Web3 را وارد دنیای سنتی کند. ICI D|SERVICES، اولین بازار تجاری اروپا برای دارایی های دیجیتال، و Holoride، پلت فرم واقعیت مجازی آئودی در خودرو، MultiversX را به عنوان پلتفرم خود انتخاب کرده اند.

شرکت زیرساخت بلاک چین، که بر مقیاس‌پذیری ابرداده تمرکز دارد، همچنین تعدادی از ویژگی‌های مقیاس‌پذیر جدید را برای کیف پول دارایی دیجیتال غیرمتمرکز xPortal SuperApp خود اعلام کرد. ویژگی های به روز شده به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی پول را در فیات و ارزهای دیجیتال مدیریت کنند. کاربران xPortal از ابتدای سال 2024 به پرداخت های فیات نظیر به نظیر و همچنین IBAN های اروپایی، SEPA و SWIFT دسترسی خواهند داشت.

این پلتفرم همچنین از راه‌اندازی کیت توسعه‌دهنده xWorlds خبر داد که مجموعه‌ای از ابزارهای منحصربه‌فرد را ارائه می‌دهد که سازندگان می‌توانند از آنها برای ایجاد تجربیات واقعیت افزوده نسل بعدی با استفاده از xPortal به عنوان کیف پول و مرکز توزیع استفاده کنند. این کیت همچنین شامل آواتارهای سه بعدی بسیار واقعی و با هوش مصنوعی است.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید