تیم حقوقی جمینی DCG را متهم به “گاس لایت” طلبکاران جنسیس می کند


وکلای جمینی تراست به طرح گروه ارز دیجیتال در دادگاه ورشکستگی پاسخ داده و مدعی شده اند که «بازیابی 70 تا 90 درصدی» را به طلبکاران بدون وثیقه ارائه می دهند.

وکلای جمینی تراست با طرح پیشنهادی گروه ارز دیجیتال (DCG) برای طلبکاران جنسیس گلوبال مخالفت کرده اند.

در پرونده ای که در 15 سپتامبر در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک ثبت شد، تیم حقوقی DCG را متهم کرد که از طریق “دعاهای ساختگی، گمراه کننده و دروغین” در طرح نجات، طلبکاران جنسیس را تحت تأثیر قرار داده است. این طرح که در 13 سپتامبر در دادگاه ورشکستگی ثبت شد، ادعا کرد که طلبکاران بدون تضمین می توانند به “بازیابی 70 تا 90 درصدی، با بخش معنی داری از بازیابی در ارزهای دیجیتال” دست یابند، در حالی که کاربران Gemini Earn می توانند “تقریباً 110-95″ را انتظار داشته باشند. ٪” بهبود. جبران خسارت برای مطالبات

طبق گفته تیم حقوقی خود، DCG در تلاش بود تا “جواندرز را فریب دهد تا تسویه حسابی را بپذیرد” که به شرکت اجازه می دهد کمتر از آنچه ادعا شده پرداخت کند. وکلا از شرکت خواستند تا “شرایط وام های ارائه شده به جنسیس را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد و از روند ورشکستگی جنسیس به عنوان پوششی برای توجیهات طرح نجات خود استفاده نکند.

در پرونده 15 سپتامبر آمده است: “برای انحراف طلبکاران جنسیس از واقعیت های ناخوشایند پیشنهاد به ظاهر ناکافی و ناعادلانه، DCG استدلال می کند که نرخ های بازیابی پیشنهادی یک سراب کامل است – در بهترین حالت گمراه کننده و در بدترین حالت فریبنده.” اشتباه نکنید: وام دهندگان جمینی از نظر ارزش ذاتی چیزی نزدیک به نرخ های بازیابی ارائه شده تحت «توافق اصولی» فعلی دریافت نخواهند کرد.

این پرونده در 15 سپتامبر در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد. منبع: CourtListener

این نبرد حقوقی شامل اختلافاتی با صرافی ارزهای دیجیتال Gemini و DCG بر سر برنامه Gemini Earn بود که بخشی از آن توسط جنسیس تامین می شد. جنسیس در نوامبر 2022 به دلیل “آشفتگی بی سابقه بازار” پس از فروپاشی FTX، برداشت ها را متوقف کرد و در ژانویه 2023 اعلام ورشکستگی کرد.

مرتبط با: DCG با طلبکاران و بدهکاران Genesis به “توافق اصولی” می رسد

براساس پرونده های دادگاه جمینی، جنسیس در زمان تشکیل پرونده فصل 11، بیش از 3.5 میلیارد دلار به 50 طلبکار بزرگ خود بدهکار بود. صرافی کریپتو در ماه مه ادعایی را با هدف بازیابی بیش از 1.1 میلیارد دلار دارایی از حدود 232000 کاربر Earn ارائه کرد و در ژوئن، DCG و مدیر عامل شرکت بری سیلبرت به اتهام کلاهبرداری مورد شکایت قرار گرفتند.

بری نه تنها معمار و مغز متفکر کلاهبرداری طلبکاران DCG و جنسیس بود، بلکه مستقیماً و شخصاً در ارتکاب این جنایت دست داشت. فوق الذکر کامرون وینکلووس یکی از بنیانگذاران جمینی در ماه ژوئن.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در ژانویه از Gemini و Genesis به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق برنامه Earn شکایت کرد. این دو شرکت در ماه مه درخواست رد این پرونده را ارائه کردند، اما پرونده هنوز در زمان انتشار ادامه داشت.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *