جمینی 24 میلیون دلار برای توسعه در هند سرمایه گذاری می کند


مرکز Gemini Gurgaon که در ماه مه فعالیت خود را آغاز کرد، از آن زمان تاکنون بیش از 70 کارمند اضافه کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini 2 میلیارد روپیه (24 میلیون دلار) برای گسترش خود در هند اختصاص داده است.

بر اساس اعلامیه در 26 سپتامبر، این بودجه برای توسعه مرکز توسعه جمینی در گرگان استفاده خواهد شد. بورس گفت:

تیم‌های مستقر در گرگان ما همچنین مسئول پایه‌های پلتفرم اصلی در سراسر انطباق، خطوط لوله داده و ذخیره‌سازی، امنیت و پرداخت‌ها خواهند بود که مکمل بیش از 500 نیروی کار قوی جهانی ما هستند.

مرکز توسعه Gemini Gurgaon از زمان راه‌اندازی اولیه‌اش در ماه می، با استخدام فعال برای مهندسان نرم‌افزار، مدیران محصولات فنی، استعدادیابی، امور مالی، پشتیبانی و انطباق، به بیش از 70 کارمند افزایش یافته است. جمینی در حمایت از توسعه، از «چارچوب حمایتی قوی دولت هند که به استارت‌آپ‌های جدید اجازه رشد می‌دهد» استناد کرد. این سایت همچنین به عنوان یک توسعه دهنده برای ویژگی های جدید صرافی در توکن ها و بازارهای دارایی غیرقابل تعویض عمل می کند.

در ماه آوریل، جمینی با اشاره به منطقه آسیا و اقیانوسیه اعلام کرد که “برنامه های بزرگی برای رشد بین المللی در APAC در سال جاری دارد”. انتظار می‌رود عملیات هند دومین عملیات بزرگ Gemini بعد از مقر ایالات متحده باشد. پراوجیت تیوانا، مدیر عامل شرکت APAC، هند را “مرکز جهانی کارآفرینی و توسعه فناوری” نامید.

از زمان آغاز به کار، هند به طور فعال از فناوری بلاک چین استقبال کرده است، به طوری که نزدیک به 50 درصد از دولت های محلی و ایالتی، بلاک چین را در سیستم های مدیریت داده خود و ترتیبات گواهی قابل تأیید گنجانده اند. در یک نظرسنجی اخیر، بیش از 56 درصد از شرکت های هندی به بلاک چین سازمانی در کشوری که پایگاه توسعه دهندگان Web3 تخمین زده شده 10 میلیون نفر است ابراز علاقه کردند. بین سال های 2021 تا 2022، 450 استارت آپ Web3 در هند 1.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری کردند.

مجله: رسوایی کارکنان JPEX، Mt. از رویداد به دلیل مشکلات Gox و ارز دیجیتال Diners Club صرفنظر کنید


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید