جمینی از گروه ارز دیجیتال و بری سیلبرت به خاطر برنامه Genesis and Earn شکایت کرد


کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، ادعا کرد که بری سیلبرت هنگام تلاش برای ادامه برنامه درآمد خود کلاهبرداری کرده است، زیرا می‌دانست که جنسیس یک “ورشکستگی بزرگ” بوده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده اعلام کرده است که علیه گروه ارزهای دیجیتال (DCG) و مدیر عامل آن، بری سیلبرت، به اتهام «کلاهبرداری علیه طلبکاران» اقدام قانونی کرده است.

جمینی در شکایتی در 7 جولای در دادگاهی در نیویورک ادعا کرد که DCG و Silbert در طرحی مشارکت داشتند که شامل وام دادن “مقدار زیادی ارز دیجیتال و دلار آمریکا” به جنسیس بود. بر اساس این پرونده، جمینی به دنبال بازیابی وجوه ناشی از “اظهارات نادرست، گمراه کننده و ناقص DCG و Silbert و حذفیات علیه جمینی، و نقش متهمان در ترویج و تسهیل کلاهبرداری جنسیس علیه جمینی” است. اقدام قانونی در پرونده ورشکستگی جنسیس.

جنسیس وام دهنده رمزنگاری بود که مسئول اجرای برنامه Win با مشارکت جمینی بود. با این حال، این شرکت در نوامبر 2022 به دلیل «آشفتگی بی‌سابقه بازار» برداشت‌های خود را متوقف کرد و متعاقباً درخواست ورشکستگی بخش 11 داد.

طبق یک موضوع توییتر در 7 ژوئیه از کامرون وینکلووس، بنیانگذار جمینی، سیلبرت می دانست جنسیس در حالی که تلاش می کرد برنامه درآمد خود را ادامه دهد، «تا حد زیادی ورشکست شد». این شکایت شامل این ادعا می‌شد که DCG و Silbert گزارش‌های مالی نادرستی ارائه داده‌اند، که با سقوط Three Arrows Capital در ژوئن 2022 شروع شد که “یک سوراخ 1.2 میلیارد دلاری در ترازنامه جنسیس باز کرد.”

وینکلووس گفت: “بری، دی سی جی و جنسیس برای ایجاد گزارش های مالی نادرست برای پنهان کردن حقیقت از جمینی و طلبکارانش توطئه کردند.” «این کلاهبرداری تا اوج در حال پیشروی است. بری سیلبرت و دیگر مدیران DCG مستقیماً در این دروغ‌ها دخالت داشتند و بارها برای پنهان کردن حقیقت از جمینی و سایر طلبکاران دروغ می‌گفتند.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *