Gaming DAO به کاربران در مورد ایردراپ های جعلی در میان حملات رسانه های اجتماعی هشدار می دهد


ناشر غیرمتمرکز بازی گفت که تیم‌هایش شاهد افزایش قابل توجهی در تلاش‌های فیشینگ در جامعه خود و اکوسیستم Arbitrum هستند.

یک سازمان غیرمتمرکز مستقل (DAO) که بر روی بازی متمرکز شده است اخیراً به کاربران خود هشدار داده است که برخی از حساب های X هک شده اند. این شرکت به جامعه خود یادآوری کرد که هیچ ایردراپ، ضرابخانه جدید یا هر چیز دیگری برنامه ریزی نشده است.

ناشر غیرمتمرکز بازی Treasure در توییتی در ۲۴ جولای گزارش داد که حساب‌های X Playontreasure و Playbridgeworld توسط هکرها ربوده شده‌اند. این سازمان به کاربران هشدار داد که از تعامل با پیوندهای به اشتراک گذاشته شده توسط حساب ها خودداری کنند.

پس از تلاش برای دسترسی مجدد به حساب‌ها، ناشر بازی کریپتو ارسال شد او در 25 ژوئیه گفت که آنها توانستند حساب های X را به “دست راست” بازگردانند و در نهایت مشکل را تحت کنترل درآورند.

این شرکت اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی وقوع این حمله یا اینکه آیا قربانیان تحت تأثیر نقض امنیتی اخیر وجود داشته یا خیر، ارائه نکرد. با این حال، این شرکت به کاربران خود هشدار داد که بسیار مراقب باشند و ایمن بمانند و خاطرنشان کرد که تیم آنها شاهد افزایش قابل توجهی در تلاش‌های فیشینگ هم در جامعه Treasure و هم در اکوسیستم Arbitrum گسترده‌تر است.

مرتبط با: متخصصان Dota 2، Rocket League «می‌خواهند» وب 3 و بازی‌های بلاک چین را کشف کنند

در 21 جولای، Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی Binance، به دنیای ارزهای دیجیتال در مورد افزایش تعداد حملات فیشینگ هشدار داد. ژائو از کاربران صرافی خواست به جای استفاده از 2FA مبتنی بر اپراتور تلفن همراه، از سیستم‌های احراز هویت دو عاملی مبتنی بر سخت‌افزار (2FA) استفاده کنند.

در رویداد اخیر کنفرانس 6 جامعه اتریوم در پاریس، مدیر ارشد امنیت اطلاعات Polygon، مودیت گوپتا، در مورد چالش های مدافع بودن در دنیای امنیت صحبت کرد. به گفته گوپتا، مدافعان وظیفه دارند از هر نقطه ورودی احتمالی محافظت کنند. وی تأکید کرد که اگر سوراخی وجود داشته باشد، کسی وارد آن می شود. از سوی دیگر، برای مهاجمان راحت‌تر می‌توانند راهی برای ورود پیدا کنند و بقیه را نادیده بگیرند.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟ شاید
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *