پرونده دادگاه FTX خرید قایق بادبانی 2.5 میلیون دلاری مدیرعامل سابق Alameda را فاش می کند


پرداخت به American Yacht Group تحت دسته پرداخت هایی اعلام شد که در سال قبل از سقوط صرافی ارز دیجیتال به نفع هر شخص داخلی بود.

FTX Borrowers مجموعه‌ای از صورت‌های مالی را منتشر کرده است که تمام تراکنش‌هایی را که قبل از فروپاشی صرافی اصلی ارزهای دیجیتال در نوامبر 2022 به نفع مدیران شرکت بوده است، منتشر کرده است.

در یک شکایت اخیر با دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور ایالات متحده، چندین مزیت مستقیم برای مدیران ارشد شرکت در FTX و Alameda Research افشا شد. به ویژه، پرداخت‌ها یا نقل و انتقالات دارایی در سال قبل از فروپاشی FTX انجام شده است.

تشکیل پرونده در دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور ایالات متحده. منبع: کرول

در مارس 2022، یک معامله 2.51 میلیون دلاری از شرکت به گروه قایق بادبانی آمریکایی به نفع سام ترابوکو، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ هدایت شد.

تنها چند ماه پس از این معامله، ترابوکو مالکیت یک قایق را تایید کرد و در آگوست 2022 استعفای خود را به دنبال کنندگانش اعلام کرد. چهچهچه.

مرتبط با: کارشناسان موسس FTX می توانند تا 1.2 هزار دلار در ساعت هزینه داشته باشند

این پرونده همچنین نشان داد که Bankman-Fried و Wang سهام Robinhood را به مبلغ 35,185,242 دلار در آوریل 2022 خریداری کردند. آنها به خرید خود در می 2022 ادامه دادند و 19.45 میلیون دلار دیگر خرج کردند. اعلام شد که Bankman-Fired مالک 90 درصد سهام است، در حالی که وانگ مالک 10 درصد باقی مانده است.

رابینهود در 31 آگوست خرید 55273469 سهم را به قیمت تقریبی 606 میلیون دلار تکمیل کرد. پس از اعلام خرید، جیسون وارنیک، مدیر مالی Robinhood توضیح داد که این شرکت از نتیجه رضایت دارد:

ما از تکمیل خرید این سهام خوشحالیم و مشتاقانه منتظر اجرای برنامه های رشد خود از طرف مشتریان و سهامداران هستیم.

اما او خاطرنشان می کند که افشای اطلاعات به ارز فیات محدود می شود. او گفت: “پاسخ به این سوال در حال حاضر شامل تمام نقل و انتقالات ارز دیجیتال، سایر دارایی های دیجیتال یا سایر دارایی ها نمی شود.”

مجله: تیفانی فونگ سلسیوس FTX و NY Post: Hall of Flame را به آتش کشید
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *