FTX 222 میلیون دلار و 1300 توکن در املاک باهاما دارد: ارائه سهامداران


تاکنون 10 درصد از درخواست های سهامداران برطرف شده است. آنها می توانند در جلسه ای که در تاریخ 11 تا 12 سپتامبر برگزار می شود وضعیت شرکت را ارزیابی کنند.

FTX مواد ارائه را برای جلسه سهامداران خود منتشر کرده است که در 11 تا 12 سپتامبر برگزار می شود. بخش بدون محدودیت، نمای کلی روشنی از وضعیت فعلی شرکت و پیشرفت کند آن به سمت حل و فصل ارائه می دهد.

سهامداران روز خود را با توضیح اتهامات علیه صرافی ارز دیجیتال آغاز می کنند. بیش از 2300 ادعای غیرمشتری از جمله Genesis، Celsius و Voyager مطرح شد. اگرچه ارزش این ادعاها 65 میلیارد دلار است، ادعاهای مربوط به بازارهای دیجیتال FTX “بی اعتبار/غیر ضروری” فرض می شود و ادعای خدمات درآمد داخلی (که بزرگترین آنها 43.5 میلیارد دلار است) ثانویه است.

بر اساس اطلاعات آگوست، 36075 ادعای مشتری به ارزش 16 میلیارد دلار علیه FTX و FTX.US مطرح شد که با 10 درصد آنها موافقت شد.

دارایی های FTX در مجموع 7 میلیارد دلار شامل دارایی های دیجیتال، پول نقد، سرمایه گذاری های کارگزاری، سبد سرمایه گذاری، توکن ها و املاک و مستغلات است. FTX دارای 38 ملک در باهاما با ارزش دفتری 222 میلیون دلار است.

مرتبط: ریچارد تنگ از بایننس معیارهای FTX را رد می کند: “ما از بررسی استقبال می کنیم”

این شرکت تاکنون 588 میلیون دلار از ادعاهای اجتناب از حقوق کسب کرده است. تمام این پول از سرمایه گذاری های انجام شده توسط FTX به دست آمده است، و به دنبال رقم دیگری 16.6 میلیارد دلاری برای ادعاهای احتمالی اجتناب ناشی از سرمایه گذاری است. علاوه بر این، بیش از 50 اقدام بالقوه علیه «خودی ها» به ارزش 2.2 میلیارد دلار شناسایی شد، از جمله سم بنکمن-فرید، نیشاد سینگ، گری وانگ، کارولین الیسون و 46 نفر دیگر.

خلاصه نمونه کارها سرمایه گذاری FTX. منبع: FTX

FTX می تواند 86.6 میلیون دلار و 190.3 میلیون دلار کمک های سیاسی و خیریه را از طریق بیش از 884 اقدام احتمالی علیه فروشندگان بازیابی کند.

FTX حدود 833 میلیون دلار دارایی بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را شناسایی کرد. این شامل 487 دلار در اوراق بهادار BTC و ETH نمی شود. علاوه بر این، این شرکت بیش از 1300 توکن دارد. بزرگترین آنها سرم (SRM) با 362 میلیون دلار، نقشه ها (MAPS) با 309 میلیون دلار و اکسیژن (OXY) با 164 میلیون دلار بودند.

در زمان ورشکستگی، سبد سرمایه گذاری آن تقریباً 4.5 میلیارد دلار با 438 سرمایه گذاری ارزش داشت. 3.8 میلیارد دلار از این مبلغ بازیابی شد. بیشتر سرمایه‌گذاری‌های تامین‌شده باقیمانده، سرمایه‌گذاری‌های سهام در 202 شرکت است. بزرگ‌ترین سهم در Genesis Digital با 1.2 میلیارد دلار استخراج‌کننده کریپتو و پس از آن شرکت هوش مصنوعی Anthropic با 500 میلیون دلار و Voyager Digital با 110 میلیون دلار قرار دارند.

با توجه به ارائه، با بیش از 75 پیشنهاد دهنده احتمالی برای راه اندازی مجدد FTX و/یا FTX.US تماس گرفته شد. آنها تا 24 سپتامبر فرصت دارند در مناقصه شرکت کنند. برنامه بهبود برای سه ماهه دوم سال 2024 تصویب می شود. گزارش هایی وجود دارد که FTX ممکن است بخش قابل توجهی از دارایی های رمزنگاری خود را در آینده نزدیک نقد کند.

کسانی که با بخش محدود ارائه آشنا هستند، همچنین در مورد وضعیت مالیاتی فعلی یاد می‌کنند و در مورد استرداد و پرونده‌های خروجی وزارت دادگستری ایالات متحده، از جمله موضوعات حساس دیگر، به‌روز می‌شوند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *