دفتر دادستانی می گوید درخواست موسس FTX برای آزادی موقت باید رد شود


به گفته دولت ایالات متحده، درخواست مجدد سام بنکمن-فرید برای آزادی موقت از زندان قبل از محاکمه آتی او باید رد شود.

در 27 سپتامبر، دولت ایالات متحده نامه ای به قاضی لوئیس کاپلان ارسال کرد که در آن اظهار داشت که با درخواست سام بنکمن-فرید (SBF) برای آزادی موقت قبل از جلسه استماع او در 3 اکتبر مخالفت می کند. قاضی قرار است در اواخر امروز به استدلال های دو طرف بپردازد.

در درخواست خود، دولت از کاپلان خواست تا درخواست SBF را که در 25 سپتامبر ارائه شده بود، رد کند.

دولت گفت که ادعاهای متهم مبنی بر اینکه او “نتوانست به طور معناداری در دفاعیات خود شرکت کند” که نیازمند آزادی است “با توجه به رفتار قبلی متهم، بر خطر ناشی از چنین شرایط آزادی سنگینی نمی کند.”

“خطر” به عنوان “خطر برای جامعه و/یا فرار” فهرست شده است. همچنین بیان شد که این درخواست تجدید شده، دعاوی تعمیم یافته را «بازیافت» کرده است و دادگاه پیش از این دو بار به دعاوی مشابه اعتراض کرده است.

اولین مورد این بود که در 12 سپتامبر، درخواست SBF برای آزادی فوری در انتظار محاکمه به دلایل بسیاری رد شد.

اینها شامل «دسترسی گسترده متهم به اکتشافات الکترونیکی به مدت 7.5 ماه قبل از لغو قرار وثیقه او اندکی قبل از محاکمه» و ارائه نکردن جزئیات در مورد مطالب خاصی که ادعا می کرد به آنها دسترسی ندارد، از جمله موارد دیگر بود.

مرتبط با: سام بنکمن-فرید در اسناد فاش شده می‌گوید: «من کاری را انجام دادم که فکر می‌کردم درست است».

دومین حادثه ذکر شده در 21 سپتامبر بود، زمانی که هیئتی متشکل از سه قاضی از دومین دادگاه استیناف ایالات متحده، درخواست SBF را برای تسکین رد کرد و این اتهامات را “غیر قانع کننده” خواند.

دادستان همچنین استدلال کرد که در این استنکاف دوم، دادگاه استیناف همچنین اعلام کرد که «متهم تلاش کرد تا با دو شاهد برخلاف بند 1512 (ب) 18 USC دستکاری کند، و به ویژه اینکه او با قصد غیرقانونی برای تأثیرگذاری بر آن شهود عمل کرده است. ”

بر اساس این «پیشینه»، دولت موافقت کرد که پیشنهاد تمدید شده همان ایرادات پیشنهاد اول را داشته باشد.

محاکمه جنایی بانکمن-فرید در شهر نیویورک برای 3 اکتبر برنامه ریزی شده است، در آن زمان او با هفت اتهام مربوط به کلاهبرداری روبرو خواهد شد که در زمان او در FTX و Alameda Research رخ داده است.

او در مارس 2024 با پنج اتهام دیگر در یک پرونده جنایی جداگانه محاکمه خواهد شد. SBF قبلاً همه اتهامات را رد کرده است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید