بانکمن-فرید از FTX به دنبال حکم سکوت برای همه شاهدان در پرونده جنایی است


وکلای مدافع SBF حکم سکوت را پذیرفته اند که از اظهارنظرهایی که می تواند بر پرونده جنایی تأثیر بگذارد جلوگیری می کند، اما گفتند که این امر باید در مورد شاهدان دیگر نیز اعمال شود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX موافقت کرده است که “دستور پنهان کاری” را به اشخاص ثالث صادر کند تا از اظهارنظرهایی که می تواند در محاکمه وی تداخل ایجاد کند جلوگیری می کند – اما استدلال می کند که این باید برای همه شاهدان احتمالی از جمله جان ری، مدیر عامل فعلی FTX اعمال شود.

حکم سکوت علیه سام بنکمن-فرید برای اولین بار در 20 ژوئیه درخواست شد، زمانی که دولت ایالات متحده موسس FTX را متهم کرد که با بی اعتبار کردن شریک تجاری سابق و شاهد کارولین الیسون در مصاحبه با نیویورک تایمز، تلاش می کند در یک محاکمه عادلانه دخالت کند.

وکلای بانکمن-فرید، کوهن و گرسر LLP، در نامه ای در 22 ژوئیه به قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده، لوئیس آ. کاپلان از نیویورک، این اتهامات را رد کردند، اما دستور سکوت را به درستی پذیرفتند.

دستور تعطیلی معمولاً یک حکم قانونی است که توسط دادگاه برای محدود کردن اطلاعات یا نظرات از انتشار عمومی یا انتقال به هر شخص ثالث غیرمجاز صادر می شود. در این مورد، Bankman-Fried دیگر نمی‌تواند نظراتی ارائه دهد که با به اشتراک گذاشتن اطلاعات محرمانه‌ای که می‌تواند هیئت منصفه را خدشه‌دار کند، یک شاهد دولتی را بی‌اعتبار کند.

پرونده قانونی توسط کوهن و گرسر LLP به قاضی دادگاه منطقه نیویورک لوئیس کاپلان. منبع: دادگاه

با این حال، وکلای بانکمن-فرید ضمن قبول غرامت، خواستار این هستند که حکم سکوت در مورد همه طرفین و شاهدانی که ممکن است در پرونده جنایی دخیل باشند، اعمال شود.

با این حال، ما با کمال احترام درخواست می کنیم که چنین معافیتی نه تنها برای آقای.

به گفته وکلا، این شامل دولت ایالات متحده، کارمندان سابق صرافی ارزهای دیجیتال FTX، سازمان های وام گیرنده FTX، تحقیقات Alameda و سایر شاهدان احتمالی درگیر در این پرونده می شود.

وکلایی که این درخواست را اعلام کردند گفتند که از زمان سقوط بازار سهام “چشم انداز رسانه ای سمی” در اطراف مشتریان آنها وجود داشته است و خاطرنشان کردند که جان ری، مدیر عامل FTX یکی از بزرگترین مقصران است.

آنها گفتند: “مهمتر از همه، جان جی. ری سوم، مدیر عامل فعلی سازمان های وام گیرنده FTX، که به طور معمول (و بدون دلیل) به آقای بانکمن-فرید در نظرات عمومی و پرونده های پرونده ورشکستگی FTX حمله و بدنام کرد.”

حملات مکرر ad hominem به آقای Bankman-Fried که به نظر می رسد ارتباط چندانی با نقش آقای Ray در خرید مجدد دارایی برای طلبکاران FTX ندارد و به احتمال زیاد به آقای Bankman-Fried تهمت می زند. [This] وکلا چاره ای جز پاسخگویی به آقای بنکمن-فرید نداشتند.”

مرتبط با: برادر سام بنکمن-فرید قصد دارد جزیره بخرد و برای آخرالزمان آماده شود: تشکیل پرونده در دادگاه

این شرکت حقوقی با استناد به چندین مقاله که به دنبال بی اعتبار کردن SBF بود، استدلال کرد که دولت ایالات متحده استانداردهای دوگانه را اعمال کرده است. این مبنای همان درخواست‌های سفارش گگ برای SBF بود.

SBF تعدادی از اتهامات کلاهبرداری را به دلیل نقش ادعایی خود در منجر به ورشکستگی FTX رد کرده است. محاکمه اتهامات کلاهبرداری SBF در اکتبر آغاز می شود.

مجله: Web3 Player: بازی SBF ‘Ethical’ لغو شد، روند ذخیره بازی های Web3 به هم ریخته شد، Tomb Chaser


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *