وکلای سام بنکمن-فرید به دلیل اتصال ضعیف به اینترنت به دنبال آزادی پیش از محاکمه هستند


سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، در 11 آگوست پس از اینکه مشخص شد تلاش کرده با شاهدان این پرونده تماس بگیرد و اعتبار شاهد را تضعیف کرده است، وثیقه او لغو شد.

وکلای مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن فرید به دلیل عدم اتصال کافی به اینترنت در زندان فدرال درخواست آزادی پیش از محاکمه کردند. تیم حقوقی SBF استدلال کرد که اتصال ضعیف به اینترنت مانع از آمادگی دفاعی شده و باعث از دست دادن زمان شده است.

پرونده دادگاه 8 سپتامبر دومین درخواست برای آزادی پیش از محاکمه در هفته گذشته بود و پس از رد قاضی استیناف درخواست SBF برای آزادی فوری در 6 سپتامبر بود. قاضی سپس این طرح را به هیئت بعدی سه قاضی ارجاع داد.

تیم حقوقی SBF استدلال می‌کرد که، علی‌رغم تضمین‌های دولت مبنی بر اینکه مشتری آنها از ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر در روزهای هفته به لپ‌تاپ دسترسی خواهد داشت، این وعده‌ها محقق نشد. وکلا همچنین به چندین مورد اشاره کردند که دسترسی SBF به یک لپ تاپ متصل به اینترنت به دلیل حبس مختل شده است.

مرتبط با: FTX به دنبال معامله 175 میلیون دلاری با نهادهای جنسیس برای حل و فصل اختلافات است

اولین حادثه در 1 سپتامبر رخ داد، زمانی که بانکمن-فرید در ساعت 2:30 بعد از ظهر به سلول خود فراخوانده شد تا تعداد سرانش را بررسی کند، و برای او 4 ساعت وقت برای آماده سازی هزینه شد. در حادثه دوم در 6 سپتامبر، SBF تا ساعت 11:00 از سلول خود آزاد نشد. هنگامی که Bankman-Fried تلاش کرد به پایگاه داده اکتشاف دسترسی پیدا کند، اتصال ضعیف به اینترنت اجازه می داد تنها یک سند از پایگاه داده بررسی شود. تیم حقوقی در درخواست خود به موارد زیر اشاره کردند:

وی ادامه داد: با وجود بهترین تلاش های دولت، به نظر نمی رسد راهی برای حل مشکل دسترسی به اینترنت در سلول وجود داشته باشد. این بدان معناست که آقای Bankman-Fried هیچ فرصتی برای بررسی و جستجوی اسناد در پایگاه داده کشف یا پایگاه داده AWS قبل از جلسه دادگاه نداشت. متهم نمی تواند با چنین محدودیت هایی برای محاکمه آماده شود.»

پس از دستگیری وی در باهاما در 12 دسامبر سال گذشته، SBF با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شد و متعاقباً بیشتر وقت خود را در خانه والدینش در کالیفرنیا سپری کرد. با این حال، وثیقه او در 11 اوت پس از اینکه مشخص شد SBF تلاش کرده است با مدیران سابق FTX و شاهدان این پرونده تماس بگیرد و آنها را ارعاب کند، لغو شد.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

از آن زمان، تیم حقوقی Bankman-Fried چندین درخواست تجدیدنظر برای آزادی پیش از محاکمه ارائه کرده است، اما قضات بررسی چنین درخواست هایی استدلال کرده اند که او چندین بار شرایط وثیقه خود را نقض کرده است و بنابراین نمی توان به آزادی فوری اجازه داد.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *