سام بنکمن-فرید می خواهد “دوستان نزدیک” را بدون بررسی امنیتی ملاقات کنند


تحت شرایط وثیقه، فقط وکلای سام بنکمن-فرید از چک امنیتی مستثنی هستند، آنها اکنون می‌پرسند که آیا این می‌تواند شامل «دوستان نزدیک» نیز شود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، می خواهد “دوستان نزدیک” او را بدون بررسی امنیتی در خانه خانواده اش ملاقات کنند.

وکلای بنکمن-فرید در نامه ای در 13 ژوئیه به قاضی دادگاه منطقه نیویورک، لوئیس کاپلان، از قاضی خواستند تا به لیستی از “دوستان نزدیک” در فهرست ارسال شده اجازه دهد تا بدون نیاز به انجام اقدامات امنیتی دستور دادگاه که در این فهرست آمده است، ملاقات کند. شرایط وثیقه اش. . .

اینها شامل داشتن یک نگهبان امنیتی در خانه برای بررسی وسایل الکترونیکی بازدیدکنندگان و امضا کردن یک دفترچه خاطرات الکترونیکی از بازدیدکنندگان است.

در حال حاضر فقط وکلای بانکمن-فرید و کارمندان شرکت حقوقی طرف قرارداد وی از چک معاف هستند. وکلای دادگستری خواستار گسترش این اقدامات بودند تا بازدیدکنندگانی را که دادگاه «از پیش تأیید کرده بودند» را شامل شود.

بر اساس این نامه، فهرستی که دادستان ها بدون اعتراض آن را بررسی کردند، شامل «دوستان و همکاران نزدیک خانواده آقای بانکمن-فرید و مددکاران خانواده است که مرتباً از خانه بازدید می کنند».

این فهرست با این استدلال که حریم خصوصی و امنیت افراد نام برده شده “به مراتب بیشتر از فرض دسترسی به لیست است” بر روی وکلا مهر و موم شد.

صفحه اول نامه ای که وکلای بانکمن-فرید برای قاضی کاپلان فرستادند. منبع: CourtListener

به عنوان بخشی از شرایط وثیقه تعیین شده توسط قاضی کاپلان، Bankman-Fried فقط اجازه دسترسی محدود به برخی سایت های خبری و سایت های مورد تایید دادگاه، از جمله YouTube را دارد.

او همچنین یک تلفن بدون دسترسی به اینترنت دارد و فقط می تواند تماس ها و پیامک ها را دریافت و دریافت کند.

وکلای دادگستری گفتند افرادی که در لیست قرار دارند شرایط وثیقه خود را از جمله ممنوعیت اشتراک گذاری دستگاه های الکترونیکی توسط بانکمن فرید «می دانند و رعایت خواهند کرد».

مرتبط با: شکایت CFTC علیه صرافی آتی Digitex و مدیر عامل آن منجر به حکم دادگاه 16 میلیون دلاری می شود.

بنکمن-فرید از زمانی که در دسامبر 2022 به قید وثیقه آزاد شد، در خانه خانواده‌اش در پالو آلتو، کالیفرنیا زندگی می‌کرد – همان خانه‌ای که به عنوان وثیقه برای 250 میلیون دلار وثیقه ذکر شد.

محاکمه 13 اتهام علیه بنکمن-فرید قرار بود در 2 اکتبر آغاز شود، اما این پنج اتهام به دادگاه دوم تقسیم شدند که قرار بود در 11 مارس 2024 آغاز شود.

Web3 Player: بازی SBF “اخلاقی” لغو شد، روند ثبت بازی های وب 3 بد است، Tomb Chaser
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *