FTX می خواهد پرداخت های انجام شده به Shaq، Naomi Osaka و Miami Heat را پس بگیرد


FTX میلیون‌ها دلاری را که به شکیل اونیل، نائومی اوزاکا و دیگر چهره‌های مطرحی که می‌خواهد پس بگیرد، فاش کرده است.

صرافی ورشکسته کریپتو FTX در حال بررسی است که آیا می‌تواند میلیون‌ها دلار پرداخت شده به ورزشکاران و تیم‌های ورزشی معروفی را که قبل از اعلام ورشکستگی در نوامبر گذشته از صرافی حمایت می‌کردند، پس بگیرد.

در یک پرونده بیش از 180 صفحه ای دادگاه در 31 آگوست، مشاوران مالی FTX فهرست دقیقی از ارقام و مشاغل برجسته ای را ارائه کردند که در تلاش های بازاریابی پرداخت کرده بود تا ببینند آیا آنها مشمول قوانینی هستند که به شرکت های ورشکسته اجازه می دهد پرداخت ها را پس بگیرند یا خیر. .

این فهرست شامل بیش از 750000 دلار به شکیل اونیل بسکتبالیست سابق، بیش از 300000 دلار به تنیسور نائومی اوزاکا، بیش از 270000 دلار به ستاره سابق بیسبال دیوید اورتیز و بیش از 200000 دلار به کوارتر بک فوتبال آمریکایی ترور لارنس می شود.

نقل قول برجسته از پرداخت ها این است که FTX گفته است که برای ورزشکاران مختلف و تیم های ورزشی حرفه ای انجام شده است. منبع: کرول

همچنین تقریباً 420000 دلار به تیم بسکتبال حرفه ای گلدن استیت واریرز و بیش از 250000 دلار پرداخت های متفرقه به میامی هیت وجود دارد.

با این حال، بایگانی هشدار داد که مقدار نهایی FTX می تواند در نتیجه تلاش ها به دست آید “ممکن است از نظر مادی با مقدار گزارش شده متفاوت باشد.”

مرتبط با: اپل حق رزرو Sam Bankman-Fried را به مبلغ 5 میلیون دلار می خرد: گزارش

بسیاری از افراد مشهوری که در آخرین پرونده FTX نام برده شده اند، با شکایت های دسته جمعی از سوی کاربران FTX برای دریافت خسارت مواجه شده اند.

اونیل، اوزاکا و گلدن استیت وریرز توسط گروهی از مشتریان FTX به اتهام تبلیغ این صرافی شکایت کردند و ادعا کردند که اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است.

صرافی مجموعه ای از شکایت ها را برای بازیابی وجوه راه اندازی کرد. آخرین در 9 سپتامبر علیه پروتکل زنجیره‌ای متقاطع LayerZero Labs شکایت کرد و به دنبال بازیابی 21 میلیون دلاری بود که FTX ادعا می‌کرد قبل از ورشکستگی صرافی در نوامبر سال گذشته به طور غیرقانونی برداشته شده بود. .

در ماه ژوئیه، سام بنکمن-فرید، یکی از بنیانگذاران و دیگر مدیران ارشد سابق، به دلیل تلاش برای بازیابی بیش از یک میلیارد دلار از وجوهی که ادعا می‌شد اختلاس کرده بودند، شکایت کردند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *