کیف پول هکر FTX در حالی که ETF های اتریوم برای اولین بار در ایالات متحده آماده می شوند، وزوز می کند.


داده‌ها دو تراکنش جداگانه را نشان می‌دهند که در آن بهره‌بردار 2500 ETH به ارزش هر کدام 4 میلیون دلار جابه‌جا کرده است.

تقریباً یک سال پس از هک FTX که منجر به از دست دادن 600 میلیون دلار توکن شد، داده‌های زنجیره‌ای نشان داد که فعالیت‌های اخیر در کیف پول مجرم با نام 0x3e957 در روز شنبه 30 سپتامبر 2023 انجام شده است. راه اندازی ETF مبتنی بر اتریوم در ایالات متحده.

بر اساس داده های زنجیره ای جوشکاری مسئول حادثه FTX از Spotonchain اخیراً آدرس خود را پس از مدت ها فعال کرده است. در حال حاضر مقدار قابل توجهی توکن ETH به ارزش 16.75 میلیون دلار در کیف پول وجود دارد.

داده‌ها دو تراکنش جداگانه را نشان می‌دهند که در آن بهره‌بردار 2500 ETH به ارزش هر کدام 4 میلیون دلار جابه‌جا کرده است. چنین نقل و انتقالاتی اغلب با فعالیت های فروش مرتبط است و به طور بالقوه فشار نزولی بر قیمت ها وارد می کند و سرمایه گذاران کوچکتر را تحت تأثیر قرار می دهد. قیمت اتریوم ممکن است به زودی با راه اندازی ETF های مختلف اتریوم در ایالات متحده وارد روند صعودی شود.

معرفی ETF های مبتنی بر اتریوم توسط چندین شرکت در 2 اکتبر 2023 به عامل بالقوه دیگری بر قیمت اتریوم اشاره دارد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) حداکثر تا نه محصول ETF را در آن تاریخ تأیید سریع کند، این می تواند تأثیر قابل توجهی داشته باشد.

مرتبط با: والکری قبل از راه اندازی ETF از خرید قرارداد آتی اتر عقب نشینی می کند

به طور همزمان، خطر تعطیلی دولت ایالات متحده می تواند به دلیل اثرات منفی آن بر بخش بانکی، تهدیدی بالقوه برای قیمت بیت کوین (BTC) باشد.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید