12 نفر در مورد سرنوشت سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX تصمیم خواهند گرفت


تعداد 45 هیئت منصفه احتمالی پس از اینکه از آنها خواسته شد درباره سوابق، شغل، تحصیلات، شرکا، فرزندان و سن خود صحبت کنند، به 12 کاهش یافت.

یک دستیار پزشک باردار، یک راهبر قطار و یک بانکدار بازنشسته سرمایه گذاری در میان 12 نفری هستند که در نهایت سرنوشت سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX را تعیین خواهند کرد.

بر اساس گزارش خبرنگار کوین تلگراف، آنا پائولا پریرا، 12 هیئت منصفه از فهرست 45 نفره در 4 اکتبر، دومین روز محاکمه در منهتن، محدود شدند.

به هر هیئت منصفه بالقوه یک دقیقه فرصت داده شد تا با به اشتراک گذاشتن سوابق، سن، شغل، تحصیلات، سابقه روابط و فرزندان، خود را معرفی کنند.

پریرا خبرنگار کوین تلگراف خاطرنشان کرد که یکی از اعضای بالقوه منصفه گفت همسرش در گذشته در یک شرکت حقوقی که به FTX خدمت می کرد کار می کرد، اما مشخص نیست که آیا او انتخاب شده است یا خیر.

گزارش شده است که یک هیئت منصفه بالقوه پس از افشای کار برای شرکتی که در FTX و Alameda Research سرمایه‌گذاری می‌کرد، معاف شد. بر اساس به متیو راسل لی از انتشارات شهر داخلی.

لوئیس آ. کاپلان، قاضی دادگاه منطقه، سپس در مورد انتخاب هیئت منصفه با دادستان ها و وکلای مدافع بانکمن-فرید بحث کرد و 12 هیئت منصفه نهایی را حدود 15 دقیقه بعد اعلام کرد.

نماهایی از خارج از دادگاه عالی نیویورک، در فاصله کوتاهی از محل برگزاری دادگاه کلاهبرداری بانکمن-فرید. منبع: کوین تلگراف

بر اساس گزارش‌های بلومبرگ و TechCrunch به تاریخ 4 اکتبر، فهرست نهایی یا اعضای هیئت داوران نشان می‌دهد که این پنل تحت سلطه زنان خواهد بود، متشکل از 9 زن و سه مرد.

سن آنها از اوایل 30 سالگی تا اواخر 60 سالگی است و حرفه آنها صنایع مختلفی از جمله مراقبت های بهداشتی، مالی، حقوق، فناوری اطلاعات و آموزش را در بر می گیرد. پنج نفر از آنها فارغ التحصیل دانشگاه هستند. لیست کامل اعضای هیئت داوران به شرح زیر است:

 • مردی در اواخر دهه 60 خود، بانکدار سرمایه گذاری در شرکتی به نام برادران سالومون بود. او کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه استنفورد به پایان رساند.
 • مردی 59 ساله نگفت که برای کار چه می کند اما گفت که شرکتش در حال حاضر تحت شکایت است. قابل درک است که این مرد در گذشته به عنوان هیئت منصفه خدمت کرده است.
 • مردی 61 ساله برای خدمات پستی ایالات متحده کار می کند. او همسر و فرزندی ندارد و در گذشته به عنوان عضو هیئت منصفه خدمت کرده است.
 • یک زن 39 ساله در حال حاضر به عنوان دستیار پزشک کار می کند و زمانی یک مبلغ پزشکی در جمهوری دومینیکن بود. او در هفته 10 بارداری است و با یک توسعه دهنده وب ازدواج کرده است.
 • زنی میانسال که زمانی در دانشگاه دوک تحصیل کرده و تجربه کار با سازمان های غیرانتفاعی و مدیریت رویدادهای جمع آوری کمک های مالی را دارد.
 • زنی 50 ساله به عنوان راهبری قطار کار می کند. او مادر پنج فرزند است. گزارش شده است که دو کودک از پنج کودک به این جنایت محکوم شده اند.
 • خانمی 65 ساله افسر اصلاح و تربیت بازنشسته است.
 • این زن 33 ساله به عنوان پرستار در وستچستر، نیویورک کار می کند و گزارش شده است که در دانشگاه ایالتی نیویورک، بینگهمتون تحصیل می کند.
 • یک زن 40 ساله در حال حاضر به عنوان مددکار اجتماعی بیکار است و قبلا در دانشگاه پرینستون و دانشگاه کلمبیا تحصیل کرده است.
 • زنی که در مدرسه ای در برانکس نیویورک کار می کند. او قبلا در دانشگاه بوفالو و دانشگاه سیراکیوز تحصیل کرده بود.
 • زنی که در تبلیغات کار می کند. او یک دختر 18 ساله و یک پسر 12 ساله دارد.
 • زنی 55 ساله به عنوان معلم آموزش ویژه در راکلند نیویورک کار می کند.

مرتبط با: آزمایش FTX Sam Bankman-Fried – 5 چیز که باید بدانید

پس از انتخاب اعضای هیئت منصفه، بیانیه افتتاحیه 15 دقیقه ای توسط دادستان و مدافعان بیان شد. شهادت مارک جولیارد، یک دلال کوکا که نزدیک به 80000 دلار به FTX از دست داد، و آدام یدیدیا، دوست نزدیک سابق بانکمن-فرید، قبل از تصمیم قاضی کاپلان شنیده شد.

انتظار می رود محاکمه جنایی بانکمن-فرید شش هفته طول بکشد. او به دلیل نقشش به عنوان مدیر عامل در سقوط شوک FTX در نوامبر با هفت اتهام مرتبط با کلاهبرداری مواجه است.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید