سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، برنامه محاکمه جنایی فاش شد


در این جلسه، دانیل کودلا، دستیار دادستان ایالات متحده گفت که وزارت دادگستری تخمین می زند که این پرونده می تواند چهار تا پنج هفته طول بکشد.

مدیر عامل سابق FTX، سام بانکمن-فرید، حداقل به مدت 21 روز به عنوان بخشی از محاکمه جنایی که از 4 اکتبر آغاز شده و تا 9 نوامبر ادامه خواهد داشت، طبق برنامه محاکمه جدید ارسال شده به دادگاه عمومی، در دادگاه باقی خواهد ماند. لیست شغل

برنامه محاکمه به سرعت در حال توسعه، که در 28 سپتامبر اعلام شد، با انتخاب هیئت منصفه در 3 اکتبر آغاز می شود. اولین تاریخ رسمی پرونده بانکمن-فرید 4 اکتبر است، زمانی که آنها بررسی هفت اتهام کلاهبرداری علیه او را آغاز می کنند.

دو اتهام اصلی وجود دارد که دادستان باید هیئت منصفه را متقاعد کند که بانکمن-فرید مرتکب جرم شده است. پنج اتهام دیگر “توطئه” شامل این است که دادستان هیئت منصفه را متقاعد می کند که بانکمن-فرید برای ارتکاب این جنایات برنامه ریزی کرده است.

15 روز آزمایشی دیگر در اکتبر و شش روز دیگر در نوامبر وجود دارد. دادگاه بین 20 تا 25 اکتبر و روزهای آخر هفته تشکیل نخواهد شد. تعطیلات رسمی نیز در 9 اکتبر و 10 نوامبر است و جلسه استماع برای 3 نوامبر برنامه ریزی نشده است.

ایالات متحده در برابر تقویم آزمایشی Sam Bankman-Fried. منبع: مخاطب دادگاه

مدیر عامل سابق FTX از 11 اوت در بازداشتگاه پیش از محاکمه در بازداشتگاه متروپولیتن به سر می برد. بانکمن-فرید از طریق وکلای خود درخواست های متعددی برای آزادی موقت در آماده سازی برای محاکمه آینده خود ارائه کرده است.

آخرین تلاش بانکمن-فرید مجدداً در 28 سپتامبر توسط قاضی ناحیه ای ایالات متحده، لوئیس کاپلان، رد شد، او استدلال کرد که بنکمن-فرید به دلیل سن کمش و “حکم زندان بسیار طولانی” که در صورت محکومیت با آن مواجه می شود، می تواند خطر فرار باشد.

“اگر اوضاع بد به نظر برسد… شاید آن زمان است که او سعی می کند فرار کند.”

اما کاپلان گفت که نگرانی های دفاعی را درک کرده و به بانکمن-فرید اجازه داد تا در ساعت 7 صبح به وقت محلی در بیشتر روزهای دادگاه به دادگاه بیاید و قبل از شروع شهادت با وکلایش صحبت کند.

مرتبط با: درخواست سام بنکمن-فرید برای آزادی موقت با نزدیک شدن به تاریخ رسیدگی رد شد

در جلسه 28 سپتامبر، دانیل کودلا، دستیار دادستان ایالات متحده گفت که وزارت دادگستری تخمین می زند که این پرونده می تواند چهار تا پنج هفته طول بکشد.

SBF، که پس از فروپاشی FTX به هفت اتهام کلاهبرداری و توطئه بی گناه است، با حداکثر مجازات قانونی 110 سال زندان مواجه است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید