FTX برای Galaxy Digital برای مدیریت دارایی های رمزنگاری بازیابی شده پیشنهاد می دهد


Galaxy Digital قرار است فروش دارایی‌های رمزنگاری شده FTX ورشکسته را مدیریت کند و به اشتراک گذاری توکن‌های خاص برای ایجاد بازده غیرفعال کمک کند.

این شرکت در 24 آگوست در دادگاه ورشکستگی منطقه دلاور شکایت کرد تا دستورات فروش دارایی های دیجیتال بازیابی شده در جریان روند ورشکستگی را مجاز و تأیید کند.

این برنامه به تشریح درخواست‌های FTX و برنامه‌هایش برای انتقال تقریباً ۷ میلیارد دلار توکن ارزهای دیجیتال بازیابی شده تحت مدیریت Galaxy Digital پس از سقوط بازار سهام در سال ۲۰۲۲ می‌پردازد.

مطالب مرتبط: FTX طرح بازسازی را منتشر می کند، به راه اندازی مجدد مبادلات دریایی اشاره می کند

همانطور که در اطلاعیه اولیه خود گفته شد، FTX قصد دارد فروش بالقوه دارایی های رمزنگاری و توکن های سهام را از طریق Galaxy Digital رهبری کند. این برنامه یک “برنامه مدیریت جامع و کسب درآمد” را برای دارایی های کریپتو بیان می کند که هدف آن کاهش قرار گرفتن در معرض نوسانات و بازپرداخت احتمالی فیات به طلبکاران است.

FTX قصد دارد Galaxy Digital را به عنوان یک مشاور سرمایه گذاری ثبت شده حفظ کند و از “دانش تخصصی” خود در بازارهای دارایی دیجیتال استفاده کند تا به شرکت کمک کند تا ارزش سبد توکن خود را به حداکثر برساند.

این شرکت تعدادی از مزایای بالقوه این مشارکت را برجسته کرده است، از جمله توانایی فروش ناشناس دارایی های خود به بازارها و کاهش خطر دستکاری بازار.

“به طور مشابه، وام گیرندگان تشخیص می دهند که تخصص مشاور سرمایه گذاری،

FTX در دستورالعمل‌های کلی سرمایه‌گذاری خود بیان می‌کند که Galaxy Digital در آینده دارایی‌های دیجیتالی مختلف متعلق به FTX را می‌فروشد و همچنین مسئولیت حفاظت از بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) را قبل از هرگونه فروش احتمالی بر عهده خواهد داشت.

FTX به دنبال فروش دارایی‌های کریپتو برای فیات است تا از نوسانات بازار بکاهد و از بازارهای پوشش‌دهی مایع برای بیت‌کوین و اتریوم استفاده کند تا نوسانات غیرمنتظره قیمت قبل از فروش را کاهش دهد.

برنامه FTX برنامه های خود را برای خرید و فروش برخی از دارایی های رمزنگاری خود از طریق Galaxy Digital نشان می دهد. منبع: فایل SEC.

فاینانس غیرمتمرکز (DeFi) نیز یک گام رو به جلو در این برنامه برداشت و FTX اعلام کرد که قصد دارد ارزهای دیجیتال خاصی را برای ایجاد درآمد غیرفعال تحت هدایت Galaxy Digital به اشتراک بگذارد:

وام‌گیرندگان اظهار می‌کنند که شرط‌بندی دارایی‌های دیجیتالی خاص بر اساس روش سهام‌بندی، با ایجاد بازدهی کم‌ریسک از دارایی‌های دیجیتالی معمولی بی‌کار، به نفع دارایی و در نهایت طلبکاران خواهد بود.

به نظر می رسد شرکت مدیریت دارایی دیجیتال مایک نووگراتز Galaxy Digital آماده مدیریت دارایی های رمزنگاری باقی مانده صرافی ارزهای دیجیتال FTX ورشکسته است.

با ادامه روند ورشکستگی، FTX اخیراً طرح بازسازی را پیشنهاد کرده است که نشان‌دهنده راه‌اندازی مجدد بورس فراساحلی است. در این صورت ممکن است به طلبکاران این گزینه ارائه شود که برخی از وجوه از دست رفته خود را بپردازند یا سهمی در سهام، توکن ها و سایر سهام در راه اندازی مجدد FTX داشته باشند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *