دارایی FTX 5.5 میلیون توکن سولانا را در معرض خطر قرار می دهد


122 میلیون دلار ارزهای رمزپایه نشان دهنده بخش کوچکی از دارایی های FTX در سولانا است.

به نظر می‌رسد دارایی‌های FTX نسبت به توکن بومی سولانا، SOL (SOL) صعودی باشد، زیرا بیش از 5.5 میلیون سکه SOL در 13 اکتبر به اشتراک گذاشته شد. بر اساس داده‌های زنجیره‌ای، کیف پولی که توسط FTX شناسایی شده بود، سکه‌ها را به اعتبارسنجی Figment ارسال کرد. شرکتی با هدف سرمایه گذاران نهادی.

روند این بود: شناسایی شده توسط ردیاب بلاکچین Whale Alert و فراتر از آن تعریف شده است به عنوان آدرس املاک FTX توسط محقق زنجیره ای اشپول. 122 میلیون دلار ارزهای رمزپایه نشان دهنده بخش کوچکی از دارایی های SOL FTX است.

شرط بندی شامل قفل کردن مقدار مشخصی سکه برای مدت زمان معینی است. دارندگان سهام در ازای تضمین سهم خود در شبکه، جوایز سکه SOL دریافت می کنند.

FTX یکی از اولین سرمایه گذاران در Solana بود و مقدار قابل توجهی از SOL هر ماه طبق برنامه زمانبندی تعیین شده باز می شود. دارایی FTX این امکان را دارد که این دارایی ها را در هر زمان نقد کند. اموال FTX توسط یک متولی ورشکستگی نظارت می شود. نقش اصلی آن شامل بازگرداندن دارایی ها به طلبکاران بورس است.

تایید یک دادگاه ایالات متحده با فروش 1.3 میلیارد دلاری SOL از FTX در ماه سپتامبر باعث نگرانی مالکان در مورد کاهش قیمت ها شد. دادگاه ورشکستگی درخواست کرد که فروش به صورت دسته‌ای هفتگی از طریق یک مشاور سرمایه‌گذاری انجام شود تا از فشار بر بازار کریپتو جلوگیری شود. این تصمیم باعث شد که قیمت SOL در 11 سپتامبر به کمترین میزان در دو ماه گذشته یعنی 17.34 دلار سقوط کند.

FTX دارای 3.4 میلیارد دلار دارایی دیجیتال A است، 10 دارایی برتر این شرکت، از جمله Solana، Bitcoin (BTC)، اتر (ETH)، Aptos (APT) و سایر ارزهای دیجیتال. بر اساس پرونده های دادگاه در ماه سپتامبر، از نوامبر گذشته که صرافی برای حمایت از ورشکستگی ثبت شد، بیش از 7 میلیارد دلار بازیابی شده است.

سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، به اتهام کلاهبرداری و توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در دادگاه منطقه ای منهتن محاکمه می شود. اگر مجرم شناخته شود، ممکن است به ۱۱۵ سال زندان محکوم شود.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید