صرافی کریپتو FTX نقض اطلاعات مربوط به عامل ادعاهای Kroll را گزارش می دهد


این نقض منجر به افشای اطلاعات غیرحساس مشتری از مدعیان خاص در ارتباط با دعوای ورشکستگی در حال انجام شد.

صرافی منحل شده کریپتو FTX یک نقض امنیت سایبری را اعلام کرده است که داده‌های محدود و غیر حساس مشتریان شاکیان خاص، از جمله نماینده غرامت در دعوای ورشکستگی، کرول را افشا کرده است. FTX گفت که به طور فعال وضعیت را زیر نظر دارد و اطمینان حاصل می کند که رمز عبور حساب ها، سیستم ها و وجوه تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

مشکل مبادله کریپتو استفاده شده در 25 آگوست، پلتفرم X به مشتریان، طلبکاران و مردم خود از نقض امنیت سایبری مربوط به عامل ادعاهای Kroll اطلاع خواهد داد. این نقض منجر به افشای اطلاعات غیرحساس مشتری از مدعیان خاص در ارتباط با دعوای ورشکستگی در حال انجام شد.

FTX خاطرنشان کرد که کرول در حال حاضر به افرادی که تحت تأثیر این حادثه امنیت سایبری قرار گرفته اند، در مورد اقداماتی که می توانند برای محافظت از خود بردارند، آگاه می کند. صرافی رمزارز ورشکسته اعلام کرد که رمزهای عبور حساب و سیستم های آن امن باقی می مانند.

“این حادثه در Kroll رخ داده است، و Kroll به طور مستقیم افراد آسیب دیده را از اقداماتی که مشتریان می توانند برای محافظت از خود انجام دهند مطلع می کند. رمزهای عبور حساب FTX توسط Kroll محافظت نمی شوند و سیستم های خود FTX تحت تأثیر قرار نگرفته اند.”

علاوه بر این، وام گیرندگان FTX با Kroll ارتباط برقرار کرده اند و از نزدیک وضعیت در حال تحول را زیر نظر دارند. کرول به بدهکاران اطلاع داد که آنها به سرعت حادثه را تحت کنترل درآوردند و آن را حل کردند. به مشتریان توصیه می شود که مراقب ایمیل های کلاهبرداری و کلاهبرداری احتمالی باشند که وانمود می کنند در روند ورشکستگی شرکت دارند.

در همین حال، محقق بلاک چین ZachXBT گزارش شده است او گفت که مشتریان FTX قبلا ایمیل های جعلی دریافت کرده اند و اطلاعات شخصی مشتریان به خطر افتاده است.

مرتبط با: قاضی گفت که سام بنکمن-فرید می تواند با 48 ساعت اخطار با وکلای خارج از زندان ملاقات کند.

شبکه سلسیوس، یک پلتفرم وام‌دهی کریپتو که با ورشکستگی مواجه است، دچار نقض اطلاعات شد که منجر به افشای سوابق ایمیل آن شد. این نقض تأثیر قابل توجهی بر روند بازسازی ورشکستگی در حال انجام داشت.

در همین حال، FTX گلکسی دیجیتال به رهبری مایک نووگراتز را برای کمک به مدیریت فروش، سهام‌داری و تلاش‌های پوشش‌دهی سفارش داده است. هدف این همکاری حمایت از تلاش‌های FTX برای کاهش ریسک‌های مرتبط با نوسانات بازار و بهینه‌سازی بازده از ذخایر بیت‌کوین است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *