با پیشرفت روند ورشکستگی، طلبکار FTX ادعای گرما می کند


بازار در حال گرم شدن با تقاضاهای FTX است، در حراج روز جمعه بین 52 تا 53 سنت برای دلار درخواست شد.

به گفته توماس برازیل، شریک 117 Partners، یک شرکت متخصص در دعاوی ورشکستگی کریپتو، بازار ادعاهای طلبکاران FTX در حال داغ شدن است و برخی از ادعاها اکنون بیش از 50 سنت بر دلار فروخته می شوند.

برازیل به کوین تلگراف گفت که ادعایی به ارزش بیش از 20 میلیون دلار اخیراً بین 52 سنت تا 53 سنت در حراجی 20 اکتبر فروخته شد، اما اشاره کرد که معمولاً فقط بهترین ادعاها به این قیمت می رسند.

“بازار برای ادعاهای کوچکتر واقعاً تقویت شده است، با ادعاهای کوچکتر از 500,000 دلار تا 800,000 دلار و بالاتر.”

وی افزود: این ادعاها در حال حاضر بین بالای 30 سنت و انتهای پایین 40 سنت معامله می شود و مجدداً تاکید کرد که فقط “پاک ترین” ادعاها با خریدار مناسب می توانند به این قیمت ها بفروشند.

به نظر می رسد افزایش ارزش مطالبات بستانکاران به دنبال تلاش های اخیر صرافی ارز دیجیتال ورشکسته برای خرید مجدد و همچنین تلاش برای افزایش سرمایه توسط شرکتی است که قبلاً در آن سرمایه گذاری کرده بود.

در آوریل 2022، آنتروپیک 580 میلیون دلار در دور مالی سری B به رهبری سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX که اکنون منقرض شده بود، جمع آوری کرد.

در 25 سپتامبر، آمازون اعلام کرد که 4 میلیارد دلار در آنتروپیک سرمایه گذاری خواهد کرد. هدف آنتروپیک افزایش سرمایه با ارزش گذاری بالقوه 30 میلیارد دلار است که ارزش سرمایه گذاری FTX در این شرکت را بین 3.5 تا 4 میلیارد دلار خواهد داشت.

طبق پست ائتلاف طلبکاران FTX در 4 اکتبر، این ارزش گذاری ممکن است برای مشاهده کل طلبکاران FTX کافی باشد.

مرتبط با: پرونده Sam Bankman-Fried به مراحل پایانی می رود

علیرغم شور و شوق فزاینده برای مطالبات FTX، برزیل اضافه کرد که هنوز نگرانی هایی وجود دارد که باید برطرف شوند، اما به طور کلی افزایش ارزش گذاری مطالبات نشانه خوبی برای طلبکاران است.

“هنوز چیزهای زیادی برای حل وجود دارد. مشکلات KYC و AML هنوز در حال ظهور هستند.

برازیل گفت آخرین تسویه حساب و پشتیبانی طرح که در 18 اکتبر توسط کمیته ویژه مشتریان FTX در خارج از ایالات متحده اعلام شد، یک پیروزی قابل توجه برای برخی از شرکت هایی است که به دنبال فروش حقوق خود در بازار هستند.

یکی از عناصر کلیدی طرح پشتیبانی اصلاح شده «ادعای کمبود» است که بر اساس آن وام گیرندگان FTX تخمین می زنند که مشتریان FTX.com و FTX ایالات متحده مجموعاً 90 درصد از دارایی های قابل توزیع را دریافت خواهند کرد. ادعای کمبود تقریباً 8.9 میلیارد دلار برای FTX.com و 166 میلیون دلار برای FTX.US برآورد شده است.

برازیل گفت: “آنها با کیفی گیر کرده بودند که واقعاً نمی توانستند آن را بفروشند، زیرا واقعاً مشخص نبود که بازپس گیری مشتری چگونه انجام می شود.” “توافقنامه حمایتی برنامه ریزی شده و پیش نویس پیش نویس برای همه شرکت های تجاری و بازارساز واقعا برای شرکت های تجاری مفید است تا بتوانند ادعاهای خود را بفروشند.”

از زمانی که FTX برای اولین بار در 11 نوامبر 2022 برای حفاظت از ورشکستگی فصل 11 ثبت نام کرد، میراث بدهکاران FTX، به رهبری مدیر عامل جدید جان ری III، اقداماتی را برای بازپس گیری دارایی های از دست رفته انجام داده است، از جمله فروش دارایی های FTX و همچنین دارایی های قابل توجه. . بازخرید از دیگر شرکت‌های ارز دیجیتال و مدیریت سابق FTX.

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید