Friend.tech بیش از 1 میلیون دلار کارمزد در 24 ساعت ایجاد می کند و از شبکه های Uniswap و بیت کوین پیشی می گیرد.


این پلتفرم در 11 آگوست به صورت بتا راه اندازی شد و به کاربران اجازه می دهد تا شبکه های اجتماعی خود را با خرید و فروش “سهم” اتصالات خود توکن کنند.

Friend.tech، یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز (DeSo) که اخیرا راه اندازی شده است، بیش از 1 میلیون دلار هزینه در 24 ساعت در اوت جمع آوری کرد.

این پلتفرم در 11 آگوست به صورت بتا راه اندازی شد و به کاربران اجازه می دهد تا شبکه های اجتماعی خود را با خرید و فروش “سهم” اتصالات خود توکن کنند. به شخصی که سهم دیگری را خریده است اجازه می دهد برای یکدیگر پیام خصوصی ارسال کند. طبق گزارش پروتکل هزینه ها 5% کارمزد در معاملات با اسپرد از معاملات نشان دهنده سود مالک است.

این پلتفرم که بر روی پایه ردیف 2 کوین بیس ساخته شده است، فعالیت قابل توجهی داشته است. بر اساس داده های DefiLlama، Friend.tech در 24 ساعت از زمان راه اندازی خود 1.12 میلیون دلار و 2.8 میلیون دلار هزینه دریافت کرده است. در زمان نوشتن این مقاله، کل درآمد پروژه 818,620 دلار با بیش از 650,000 تراکنش و بیش از 60,000 تاجر منحصر به فرد در پلتفرم اجتماعی است.

رتبه بندی بر اساس کارمزد و درآمد حاصل از پروژه های رمزنگاری در 20 آگوست. منبع: DefiLlama.

گفته می شود که توسعه دهنده Racer پشت این پروژه باشد. راستی یک مهندس نرم افزار ارشد در Coinbase، Racer قبلا شبکه های رسانه های اجتماعی TweetDAO و Stealcam را ایجاد کرده بود که هر دو بر اساس توکن های غیرقابل تغییر (NFT) هستند. با Friend.tech، Racer اینفلوئنسرهای کریپتو با پایگاه بزرگ طرفداران و پروژه‌های Web3 را هدف قرار می‌دهد که با هدف تقویت روابط با سرمایه‌گذاران خطرپذیر و بازیگران کلیدی صنعت کریپتو برای کسب حق امتیاز از کارمزدهای معاملاتی انجام می‌شود.

این کلاهبرداری همچنین باعث تجزیه و تحلیل مدل درآمدی پلتفرم اجتماعی، خطرات و آینده شد. محقق امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) با نام مستعار ایگناس ثبت شده است بر اساس مدل کسب و کار فعلی Friend.tech، “درآمد فقط از کارمزد تراکنش به دست می آید، اما نه از داشتن سهامداران بیشتر”، و افزود که “شخصیت های بحث برانگیز می توانند درآمد بیشتری کسب کنند، و حتی ایجاد FUD می تواند به عنوان ابزاری برای کارمزد استفاده شود. استراتژی کسب درآمد.”

Lux Moreau، بنیانگذار Talk.Markets، همچنین اشاره کرد که با فروش سهام، قیمت آنها به طور قابل توجهی افزایش می یابد و به طور بالقوه گروه های کوچکتر یا تشکیل زیر گروه ها را در پلتفرم تشویق می کند.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *