Friend.tech TVL هفته پس از اعلام “مرده” به بیش از 20 میلیون دلار رسید.


فعالیت کاربر در Friend.tech پس از یک سکون کوتاه در هفته گذشته شاهد یک تجدید حیات مجدد بوده است.

پلتفرم غیرمتمرکز رسانه اجتماعی friend.tech شاهد افزایش ناگهانی ارزش کل قفل شده (TVL) بوده است که در چهار روز گذشته به بیش از 20 میلیون دلار رسیده است.

تنها دو هفته پیش، منتقدان پس از توقف فعالیت در برنامه، پلتفرم را “مرده” اعلام کردند.

ارزش کل و کارمزدها از 10 اوت در Friend.tech قفل شده است. منبع: DeFiLlama

با این حال، فعالیت های Friend.tech در چند روز اخیر شاهد احیای قابل توجهی بوده است. بر اساس داده‌های Dune Analytics، حجم تراکنش روزانه این اپلیکیشن در تاریخ 9 سپتامبر به 12.3 میلیون دلار رسید که سومین رقم بالاتر در تاریخ است.

حجم معاملات و تعداد سرمایه گذاران از زمان تاسیس Friend.tech. منبع: Dune Analytics

همانطور که حساب کاربری با نام مستعار TylerDidIt اشاره می‌کند، حجم معاملات Friend.tech در 9 سپتامبر، OpenSea را تحت الشعاع قرار داد و پلتفرم NFT را قادر می‌سازد تا 3 میلیون دلار در روز عملکرد بهتری داشته باشد.

اگرچه هیچ دلیل آشکاری وجود ندارد که چرا این پلتفرم شاهد چنین افزایش عظیمی بوده است، اما چهره‌های پیشرو در صنعت کریپتو توجیهاتی برای احیای این پلتفرم به اشتراک گذاشته‌اند.

تاجر معروف هساکا او شوخی کرد از زمانی که کاربران متوجه شدند چت های Friend.tech “فقط به عنوان مزارع محصول تغییر نام داده شده اند” TVL دو برابر شده است. این نظر به سود بالقوه از کارمزد 5 درصدی اشاره دارد که هنگام خرید یا فروش «کلید» شخصی توسط کاربران به دست می‌آید.

یکی دیگر از دلایل بالقوه در پشت تجدید فعالیت در Friend.tech ممکن است مربوط به افزایش تعداد افراد غیر رمزنگاری باشد که در هفته‌های اخیر به این پلتفرم می‌پیوندند، از جمله تعدادی از YouTubers برجسته و سازندگان محتوا OnlyFans.

PancakesBrah، حساب مستعار مسئول رشد و توسعه کسب و کار در Friend.tech، گفت که این موضوع باعث می شود که این پلتفرم «فقط یک برنامه برای برادران ارزهای دیجیتال خود نیست».

علاوه بر این، این برنامه همچنین تعدادی به روز رسانی را منتشر کرده است که باعث بهبود تجربه و عملکرد کاربر می شود.

این برنامه که در ابتدا با اشکالات و اشکالات فنی مختلف مواجه بود، تعدادی ویژگی جدید مانند امکان آپلود عکس و خرید با کارت اعتباری را اضافه کرده است. گزینه ها و بخش های جدید برای نمایش انواع مختلف رویدادها.

مرتبط با: Friend.tech گزارشی مبنی بر افشای پایگاه داده های بیش از 100 هزار کاربر را تکذیب می کند

Friend.tech در 11 آگوست پایگاه Tier 2 Coinbase را راه‌اندازی کرد و در دهمین روز کارمزد خیره‌کننده 5.9 میلیون دلار به دست آورد.

اما بلافاصله پس از آن، فعالیت کاربر متوقف شد. کارمزدهای روزانه 87 درصد کاهش یافت و حجم معاملات 90 درصد در هفته آینده کاهش یافت که باعث شد برخی پیش از موعد پلتفرم را “مرده” اعلام کنند.

مجله: چگونه افراد باهوش در memecoin های احمقانه سرمایه گذاری می کنند برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *