Friend.tech پس از گزارش های تعویض سیم کارت، راه حل های حذف ورود به سیستم را ارائه می دهد


Friend.tech به کاربران این امکان را می دهد تا پس از تعویض سیم کارت، روش های ورود به حساب های شخصی خود را اضافه و حذف کنند، که به هکرها اجازه می داد به اطلاعات شخصی کاربر دسترسی داشته باشند.

شبکه اجتماعی غیرمتمرکز Friend.tech ویژگی به روز شده‌ای را در رسانه‌های اجتماعی اعلام کرده است که به کاربران امکان می‌دهد پس از گزارش‌های تعویض سیم‌کارت، روش‌های ورود مختلفی را که برای دسترسی به حساب‌های شخصی خود استفاده می‌کنند، اضافه و حذف کنند.

در 4 اکتبر، Friend.tech گفت که پس از ضربه زدن به کیف پول کاربر، می توان از طریق برنامه به تنظیمات دسترسی پیدا کرد.

این پلتفرم در ادامه پست خود گفت که سوالاتی از کاربران دریافت کرده است که چرا هنوز قابلیت رمز عبور احراز هویت دو مرحله ای را فعال نکرده است.

Friend.tech گفت که در وضعیت فعلی، این ویژگی به احتمال زیاد باعث می شود تا کاربران حساب های خود را قفل کنند. او گفت که به‌روزرسانی‌های UX را به Privy توصیه می‌کند، شرکتی که از آن برای فعال کردن ویژگی‌های حریم خصوصی استفاده می‌کند.

“Privy سخت تلاش می کند تا این را پیاده سازی کند و ما این ویژگی را پس از اتمام آن یکپارچه خواهیم کرد.”

در جلسه پرسش و پاسخ در 2 اکتبر، کاربران Friend.tech شکایت کردند که از برخی از آنها خواسته نشده است تا رمز عبور خود را تأیید کنند، و اینکه نه Privy و نه Friend.tech نمی توانند رمز عبور را در صورت تایپ نادرست بازنشانی کنند.

در همین حال، با پاسخ کاربران به به روز رسانی، بسیاری از آنها می گویند حساب های آنها قفل شده است.

یک کاربر گزارش شده است او گفت که اگرچه آنها این شماره را حذف کردند و آن را با یک نوع احراز هویت جایگزین جایگزین کردند، اما از دستگاه های دیگر خارج نشد، که می توانست به هکرها اجازه ورود به سیستم را بدهد.

مرتبط با: مدیران می‌گویند شبکه‌های اجتماعی غیرمتمرکز با حفظ و نگهداری دست و پنجه نرم می‌کنند

این به‌روزرسانی‌ها در بحبوحه سوء استفاده در تعویض سیم‌کارت، که به نام تعویض سیم‌کارت نیز شناخته می‌شود، ارائه می‌شوند، جایی که این پلتفرم در ۴ اکتبر گزارش داد که حساب‌های کاربران پس از کنترل شماره تلفن همراه آن‌ها توسط هکرها به خطر افتاده است.

بر اساس گزارش ها، بیش از 100 (ETH) تنها در یک هفته در نتیجه تخلیه شد.

این سوء استفاده ها تا 5 اکتبر ادامه داشت و تا آن زمان، کلاهبرداران پشت این اکسپلویت ها توانسته بودند حداقل 385000 دلار ETH بدست آورند.

همه اینها زمانی اتفاق افتاد که Friend.tech شاهد افزایش درآمد قابل توجهی بود که در مجموع 10663 (ETH) و کل ارزش قفل شده (TVL) به بیش از 30000 (ETH) رسید.

مجله: کارآگاهان بلاک چین: Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید